Rastislav Búgel Futbal Futbal

Zbrane ešte neskladajú: Futbalisti Šale zdolali Senec

V poradí 21. kolo Doxxbet ligy je minulosťou. Šaľa na domácom trávniku hostila tím zo Senca.

Ilustračný obrázok k článku Zbrane ešte neskladajú: Futbalisti Šale zdolali Senec

Už len jedno kolo základnej časti ostáva futbalistom v druhej najvyššej súťaži na Slovensku. Šaľa tento rok neatakuje najvyššie priečky, rovnaké sa dá povedať aj o Senci.

Vyrovnaný duel videli na domácom trávniku FK Slovan Duslo Šaľa len niečo málo cez 200 divákov. Misky váh pre domáci celok naklonil minútu pred koncom prvého polčasu z pokutového kopu Marek Václav (1:0).

To však nebolo z pohľadu Šale posledné slovo. To povedal v 88. minúte riadneho hracieho času Rajmund Mikuš, ktorý svojim presným zásahom uhasil akékoľvek šance hostí na bodový zisk (2:0).

Slovan Duslo Šaľa – ŠK Senec 2:0 (1:0)

Futbalisti Šale ukončia základnú časť Doxxbet ligy 22. kolom, v ktorom 26.marca pocestujú na trávnik tretieho FC Nitra.

Kompletnú tabuľku Doxxbet ligy nájdete TU!