Začnite rok s novou prácou: V Šali zamestnajú vedúcu

Poznáte to, niektorá etapa života si žiada zmenu. Pred koncom roka si ľudia dávajú ciele a plánujú, ktorým smerom sa uberať.

Zlatica Gregorová
Ilustračný obrázok k článku Začnite rok s novou prácou: V Šali zamestnajú vedúcu
Zdroj: TASR

Pozitívnou otočkou o niekoľko stupňov môže byť aj nová práca. Nový rozhľad, náplň, iní kolegovia. Ak hľadáte novú vzpruhu, práve vám je určená čerstvá pracovná ponuka. Čo tak zamestnať sa v Šali?

Hľadajú vedúcu

Domov dôchodcov sa nachádza na Nešporovej ulici. Je umiestnený v tichšom prostredí mesta Šaľa. Moderné zariadenie poskytuje svoje služby osemdesiatke klientov. Práve tu potrebujú vedúcu stravovacieho úseku. Prečítajte si podrobnosti o pracovnej ponuke.

K požiadavkám, ktoré uvádza sala.sk patrí úplné stredné odborné vzdelanie s praxou. Ak sa chcete uchádzať o uvedené miesto, mali by ste mať riadiace schopnosti a byť autoritou pre svojich kolegov. Výhodou je, ak ovládate zákony, súvisiace so stravovaním v podobných zariadeniach.

Nástup vo februári

V prípade, že vás ponuka oslovila a radi by ste už od 1. februára 2018 pracovali na vedúcej pozícii, svoje žiadosti adresujte do Domova dôchodcov Šaľa, Nešporova 1010/9.

Zdroj: Dnes24.sk