Zlatica Gregorová Správy

Vo Veči plánujú otvorenie herne a baru: Začali územné konanie

S novým rokom prichádzajú aj nápady na podnikanie. V mestskej časti Šale využijú ďalšie priestory.

Ilustračný obrázok k článku Vo Veči plánujú otvorenie herne a baru: Začali územné konanie
7
Galéria

Ako mesto Šaľa oznámilo na svojom webe, začatie konania o zmene užívania stavby a nariadení ústneho pojednávania na nové účely prevádzky herne a baru. Týka sa budovy, v ktorej sídlia obchody a služby-Centra občianskej vybavenosti (COV) na Hollého ul.

Ústne pojednávanie

„Mesto Šaľa, ako vecne a miestne príslušný stavebný úrad podľa § 117 zákona č. 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku , upovedomuje o začatí konania o zmene užívania stavby podľa § 85 stavebného zákona a súčasne podľa § 21 ods. 1 správneho poriadku nariaďuje ústne pojednávanie spojené s miestnym zisťovaním na deň 16. januára 2020 o 10.00 ho­dine,“ uvádza radnica.

Pozvaní sa stretnú v Mestskom úrade Šaľa, na 3. poschodí, kde sídli stavebný úrad, č. dv. 4.20. Účastníci konania tak môžu osobne uplatniť svoje námietky a pripomienky a tiež nahliadnuť do podkladov rozhodnutia v úradných dňoch: Po: 8.00–15.00 hod., St: 8.00–16.30 hod., Pi: 8.00–14.00 hod.

Vyjadriť sa

Ako uvádza mesto Šaľa, „účastníci konania sa môžu pred vydaním rozhodnutia vyjadriť k jeho podkladom, prípadne navrhnúť ich doplnenie. Ak si niektorý z účastníkov konania zvolí svojho zástupcu, tento musí predložiť písomnú plnú moc toho účastníka konania, ktorý sa dal zastupovať.“

Vo fotogalérii uvidíte zábery z uzatvorenia spolupráce medzi Trnovcom nad Váhom a Bajótom.

Foto: ilustračné

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a budete mať vždy zabezpečený čerstvý prísun informácií zo Šale a okolia.

Trnovčania nadviazali cezhraničnú družbu: Spoluprácu uzavreli do Vianoc, FOTO
7
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie