Zlatica Gregorová Kultúra

Večanov navštívil Mikuláš: Nechýbala ani jeho veselá družina, FOTO

Aj do nášho mesta zavítal dedko v červenom kabáte. Prišiel na parádnom koči ťahanom koňmi aj spolu so svojou veselou družinou.

Ilustračný obrázok k článku Večanov navštívil Mikuláš: Nechýbala ani jeho veselá družina, FOTO
45
Galéria

Každý, kto prišiel na parkovisko pred večiansky hypermarket, mohol na chvíľu zbadať Mikuláša. Záujemcovia sa mohli spolu s ním aj zvieratkami odfotiť a mať tak spomienku na jeho návštevu. Po tom, čo ho 5. decembra 2019 privítali rodičia s deťmi, sa sprievod presunul po uliciach k Pribinovmu parku do Veče.

Za odmenu

Tam, pred Kultúrnym domom Šaľa-Veča, už na dedka s dlhou bielou bradou, čakali ďalší netrpezliví návštevníci. Po tom, čo sa dostal na pódium, z hlúčika ľudí sa až k Mikulášovi po chvíli tiahol dlhý rad. Ten tvorili deti, ktoré sa s ním chceli aspoň na chvíľu stretnúť, dotknúť sa ho a najmä, potešiť ho krátkou básničkou alebo riekankou.

Za odvahu boli najmenší obdarovaní sladkými odmenami.

Tento deň ešte pokračoval kultúrnym programom, o ktorý sa postarali členovia OZ Večania s predsedom Marekom Molnárom. Publikum potešila Minidiskotéka -Vianoce s maskotmi a nechýbal ani Muziker Duo Rudi.

Stánky aj program

Priestranstvo Pribinovho parku je v tieto dni sčasti vyplnené vianočnými stánkami. Môžete si tu zadovážiť rôzne štýlové dekorácie, vychutnať si vianočný punč s rodinou či priateľmi, okoštovať cigánsku a iné dobroty. A najmä, až do 8. decembra 2019 sa potešiť bohatým kultúrnym programom.

Vo fotogalérii uvidíte zábery z príchodu Mikuláša do Veče.

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a budete mať vždy zabezpečený čerstvý prísun informácií zo Šale a okolia.

Večanov navštívil Mikuláš: Nechýbala ani jeho veselá družina, FOTO
45
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie