Zlatica Gregorová Rôzne

Šalianski útulkáči sú tu: Osvojíte si dospelého chlpáča alebo šteniatko? FOTO

Naša redakcia spolu s OZ Zatúlané psíky dlhodobo spolupracuje na seriáli o psíkoch. Mali smolu a v súčasnosti sú v dočasnej opatere.

Ilustračný obrázok k článku Šalianski útulkáči sú tu: Osvojíte si dospelého chlpáča alebo šteniatko? FOTO
9
Galéria

Našťastie je o chlpáčov postarané. Najlepšie im však bude v novom domove v príjemnom prostredí. Vyberte si aj aspoň jedného z nich a získate výborného spoločníka.

Info

V našej fotogalérii nájdete psy, ktoré si môžete vziať. Ku každému z nich ponúkame aj informácie, aby ste sa o ňom niečo vopred dozvedeli. Potom už len stačí, aby ste sa ozvali pracovníkom OZ Zatúlané psíky Šaľa. Chlpáči sú veterinárne ošetrení proti vonkajším aj vnútorným parazitom a taktiež aj očkovaní, čipovaní a podľa veku a potreby aj kastrovaní.

Aby vám štvornohého miláčika nikto vopred nevyfúkol, čo najrýchlejšie kontaktujte šaliansky útulok osobne, cez sociálnu sieť alebo telefonicky: 0903 280 997.

Milé šteniatka

Spolu s adeptmi na osvojenie vám ponúkame aj šteniatka, ktoré chcú čo najskôr umiestniť k dobrým ľuďom. „Šteniatkovo! Opäť sa roztrhlo vrece so šteniatkami. Horšie je to o to, že sa nám zhoršilo počasie, začína sezóna aj pre parvovírus. Preto sú šteniatka ohrozené na živote doslova z každej strany. Aktuálne preto predstavujeme iba časť z našich šteniatok. Každé z nich súrne potrebuje domov alebo aspoň dočasnú opateru,“ informujú šalianski útulkáči.

Fotografie Ariela, Amélie, Artuša, Emky& Poppyho, Chicqiuty a Tinky& Tommyho nájdete v priloženej galérii. Sú to veselé šteniatka, ktoré urgentne potrebujú láskyplný domov. Tak neváhajte a vyberte si.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Smutný ARES čaká na nových priateľov už veľmi dlho. V posledných dňoch sa ráno veľmi trasie od zimy. A to chladnejšie dni a noci iba začínajú. Tak neváhajte a príďte si pre neho čím skôr.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

ŽIVA (na foto v popredí), je jednou z najmenších útulkáčok. Aj pre ňu bude zimné obdobie skúškou odolnosti. Oveľa spokojnejšia by bola vo vlastnej rodinke, kam chce ísť čo najskôr.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Veľmi pekná sučka KATJA sa veľmi bojí. Potrebovala by socializačnú opateru, kde by sa naučila dôverovať ľuďom i sebe. Skúsite jej pomôcť?

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Čiernosrstý ANGELO je čert a triedny jašo v jednom, ktorý veselo vyvádza od rána do večera. Tomuto chlpáčovi nebude prekážať rušná domácnosť. Je to pes vhodný na agility, či turistiku.

Šalianski útulkáči sú tu opäť: Osvojte si aj vy štvornohého miláčika, FOTO
9
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie