Zlatica Gregorová Rôzne

Šalianski chlpáči sú tu: Neváhajte a príďte si pre nového kamaráta, FOTO

Aj v tejto ťažkej dobe vám prinášame kus radosti do vašich domovov. Teší sa na vás pätica psíkov, s ktorými budete mať svet krajší.

Ilustračný obrázok k článku Šalianski chlpáči sú tu: Neváhajte a príďte si pre nového kamaráta, FOTO
5
Galéria

I keď sú práve bez domova, starajú sa o ne pracovníci OZ Zatúlané psíky Šaľa. Okrem pravidelnej opatery im poskytujú lásku aj prípadné veterinárne ošetrenia. Najlepšie však každému chlpáčovi bude v novom príjemnom prostredí, ktorý mu môžete vytvoriť aj vy. Čo tak zaobstarať si nového spoločníka?

Mrknite sa

Stačí sa len pozrieť do fotogalérie, prečítať si detaily o každom z nich a potom už len čo najrýchlejšie konať. Aby vám ho nikto vopred nevyfúkol, čo najrýchlejšie kontaktujte šaliansky útulok osobne, cez sociálnu sieť alebo telefonicky: 0903 280 997.

Každý z nich je veterinárne ošetrený proti vonkajším aj vnútorným parazitom a taktiež aj očkovaný, čipovaný a podľa veku a potreby aj kastrovaný. O Vašu priazeň sa uchádzajú tentoraz TIETO psíky.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky, Šaľa

Domov na dožitie hľadá senior ELROND, ktorý ležal vyhodený pri ceste celý deň, kým sa pre neho našla pomoc. Elrond potrebuje zázemie v poslednej etape svojho života.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Jednooký NEMO je mladý, ročný, šikovný, čistotný a učenlivý spoločník. Bohužiaľ, hendikep mu zostane po celý život ako spomienka na kruté časy strávené na ulici. Nemo si hľadá aktívnu rodinku, ktorá ho príjme s láskou a bude sa o neho dobre starať.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky, Šaľa

KLINČEK je rozprávkový strapúch na krátkych nohách. "Je to hotový psík do voza i do koča, ktorý neúnavne okolo seba šíri iba dobrú náladu. Jeho nový majiteľ sa s ním nudiť nebude,“ uvádzajú šalianski útulkáči.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky, Šaľa

NORKO má zaujímavú farbu a vyzerá veľmi exoticky. Je to roztomilý a veľmi priateľský psík, jednoducho, originál, ktorého si len tak nezameníte. Takisto hľadá ten najlepší domov.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky, Šaľa

PUMI v útulku chradne a trpí. „Je to starší psík a hoci sa cez deň vyhreje na slniečku, noci sú pre neho dlhé a kruto studené. Pre Pumiho sa zúfalo zháňa hoci aj dočasná opatera,“ informujú útulkáči.

Šalianski chlpáči sú tu: Neváhajte a príďte si pre nového kamaráta, FOTO
5
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie