Zlatica Gregorová Hádzaná

Šalianske hádzanárky skončili opäť víťazne: Tentoraz prekonali Bánovčanky

Počas uplynulého víkendu sa konalo 13. kolo hádzanárskej súťaže. Naše družstvo ukázalo svoje kvality a domov si prinieslo ďalšie cenné body.

Ilustračný obrázok k článku Šalianske hádzanárky skončili opäť víťazne: Tentoraz prekonali Bánovčanky

V ostatnom zápase MOL Ligy si svoje sily zmerali hráčky z HK Slovan Duslo Šaľa a HK Sokol Bánovce nad Bebravou. Naše družstvo ukázalo svoje kvality a domov si prinieslo ďalšie cenné body do tabuľky.

Skvelý začiatok

V zaplnenom bánoveckom hľadisku sa 13. januára 2018 naše dievčatá hravo udomácnili. Priebeh zápasu aj jeho výsledok len potvrdil ich hráčske kvality s využitím ponúkaných šancí, ktoré premenili na góly. Smer zápasu určili už jeho prvé minúty.

„Vo viac než slušne zaplnenej domácej hale privítali v rámci 13. kola premiérovo chemičky zo Šale. Úvod stretnutia zachytili lepšie hosťujúce hráčky, ktoré hýrili aktivitou a rýchlou rozohrávkou. Vypracovali si 4 gólový náskok aj keď domáce sa snažili o vyrovnaný priebeh. Napriek tomu sa do kabín odchádzalo za stavu 10:14 pre Duslo,“ komentuje priebeh zápas klubový web.

Ani po prestávke sa na hernom výkone našich nič nezmenilo a šalianske hráčky strieľali do súperovej brány góly jeden za druhým. To prinieslo vytúžené víťazstvo.

HK Sokol Bánovce nad Bebravou – HK Slovan Duslo Šaľa  21:34 (10:14)

Najviac gólov dali: Michnová 10/3, Matušincová 6/3, Šipláková 2/1 – Klučková 9/2, Bujnochová 6, Trochtová 4

Rozhodovali: Balogh, Klimko

Bilancia vylúčení: 2:7, 7 m

Pokutové hody: 9/8 – 2/2

Ďalší zápas odohrajú hráčky HK Slovan Duslo Šaľa 21.01.2018 o 15. 00 hod. na domácej palubovke s tímom Sokol Písek.