Zlatica Gregorová Rôzne

S decembrom prichádza Santa aj Klaus: Vyberte si z chlpatých útulkáčov, FOTO

Nastúpil studený december a rok 2019 sa pomaly, ale iste blíži do finále. Svoje by vedeli povedať aj pracovníci OZ Zatúlané psíky Šaľa.

Ilustračný obrázok k článku S decembrom prichádza Santa aj Klaus: Vyberte si z chlpatých útulkáčov, FOTO
5
Galéria

Najmä v týchto dňoch majú útulkáči plné ruky práce. Rodičia vyberajú živé darčeky svojim deťom a tak je namieste, dobre im vysvetliť, akú opateru potrebujú. Pes je živý tvor a tak sa k nemu treba aj správať. Určite je dobré, ak sa aj po sviatkoch stane súčasťou rodiny s dobrou opaterou a množstvom lásky. To všetko si treba, podľa našich útulkáčov, vopred dobre zvážiť, aby ste získali skvelého a najmä šťastného spoločníka na štyroch labkách.

Informácie

Opäť vám prinášame päticu chlpáčov, ktorí čakajú na svoj nový domov. Ku každému chlpáčovi ponúkame aj informácie, aby ste sa o ňom niečo vopred dozvedeli. Potom už len stačí, aby ste sa ozvali pracovníkom OZ Zatúlané psíky Šaľa.

Volajte, píšte

Aby vám štvornohého miláčika nikto vopred nevyfúkol, čo najrýchlejšie kontaktujte šaliansky útulok osobne, cez sociálnu sieť alebo telefonicky: 0903 280 997.

Každý z nich je veterinárne ošetrený proti vonkajším aj vnútorným parazitom a taktiež aj očkovaný, čipovaný a podľa veku a potreby aj kastrovaný. O vašu priazeň sa uchádzajú tentoraz TIETO psíky.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Šteniatko TULI má pol roka a doteraz žilo v nehostinných podmienkach. Útulkáči v Šali pevne dúfajú, že sa mu podarí nájsť oveľa lepší domov. Tak dlho nepremýšľajte a poďte si pre neho.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

LULA je sestra Tulka a takisto ako on, pri najjemnejšom dotyku sa strachom chveje a pocikáva. Lula potrebuje čím skôr príjemný domov, kde ju zahrnú láskou a pochopením.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

MILVUS je skutočná miniatúra psíka. Tento psík mal v živote veľkú smolu a dostal sa, bohužiaľ, do zlých rúk. Ďalšia šanca mu už musí vyjsť, jednoducho, ukážkovo. Milvus je typ psíka, ktorý by za svojho človeka i dýchal. Bude vám verným spoločníkom do slnka aj do dažďa.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Drobný SMASH a Milvus nie sú príbuzní, hoci vyzerajú ako dva klony. Aj Smash je veľkosti XXS a zimu v útulku vôbec nezvláda… Potrebuje teplo domova a šalianski útulkáči by pre neho chceli umiestnenie čím skôr.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Biela SANTA a čierny KLAUS, jej ušatý spoločník, behali úplne zmätene v okolí útulku, kde boli neľudsky vyhodení. Sami by sa určite tak ďaleko od ľudských obydlí nezatúlali. Obaja sú to trošku väčšie krížence čivavy a hľadajú si v tejto zime a mrazoch urýchlene teplé miestečko, ideálne pri dobrých ľuďoch.

S decembrom prichádza Santa aj Klaus: Vyberte si z chlpatých útulkáčov, FOTO
5
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie