Zlatica Gregorová Rôzne

Psíci z útulku sú tu: Neváhajte ani minútu a vyberte si svojho miláčika, FOTO

Tak, ako o ľudí, aj o domáce zvieratá je potrebné dobre sa postarať. Sú našimi spoločníkmi v každej chvíli a tak im to musíme vynahradiť.

Ilustračný obrázok k článku Psíci z útulku sú tu: Neváhajte ani minútu a vyberte si svojho miláčika, FOTO
5
Galéria
Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Ak sa stane, že sa o našich chlpáčov nemá kto postarať, sú tu ešte pracovníci útulkov, ktorí podávajú pomocnú ruku. Aj v šalianskom zariadení robia, čo môžu, najideálnejším prostredím pre zvieratá je však trvalý domov. Ak práve rozmýšľate o tom, že si zadovážite skvelého psíka, neváhajte a vyberajte.

Volajte, píšte

V našej fotogalérii nájdete aktuálnych adeptov na osvojenie. Ku každému chlpáčovi ponúkame aj informácie, aby ste sa o ňom niečo vopred dozvedeli. Potom už len stačí, aby ste sa ozvali pracovníkom OZ Zatúlané psíky Šaľa a psík je váš. Aby vám štvornohého miláčika nikto vopred nevyfúkol, čo najrýchlejšie kontaktujte šaliansky útulok osobne, cez sociálnu sieť alebo telefonicky: 0903 280 997.

Dobre ošetrené

Všetky psíky sú ošetrené proti vonkajším a vnútorným parazitom, očkované, čipované a podľa veku a potreby aj kastrované. Majú pravidelnú starostlivosť, výbeh a každý z nich svoje miesto s pelieškom. O Vašu priazeň sa uchádzajú tentoraz TIETO psíky.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

MOSCA je mladá, asi ročná fenka veľmi zaujímavého vzhľadu. Mosca s kučeravou srsťou a čiernou papuľkou vyzerá celkom ako medvedík. Je milá, priateľská a dobrosrdečná, ideálny rodinný pes.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

VLOČKA šidielko a živé striebro. Mladá fenka zachránená zo strašných podmienok, kde by slúžila len ako stroj na šteniatka. Vločka čaká na svoju rodinu, ktorá ju bude ľúbiť a rozmaznávať.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

POLÁRKA je láska na 4 packách odetá v striebornom kožuchu. Polárka je taký psí anjel, je skutočne skrz naskrz dobrá a milá, jej novej rodine môžeme iba závidieť takého skvelého psa.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

VALERY je ešte len šteňa, vyskúšala si však už život na reťazi aj v klietke 1 × 1 m. Hlad, smäd, bitku… Veľmi radi by sme jej našli domov, kde doženie stratenú mladosť.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

JOYKA. Fenka z reťaze, kde mala strážiť. Také optimistické a radostné psíča sa málokedy vidí, na reťazi by aj tak votrelca nezastavila…ale žila tak doteraz, ako strážny pes, v chlieve vedľa prasaťa. Joyka však sníva o domove, kde bude členom rodiny.

Psíci z útulku sú tu: Neváhajte ani minútu a vyberte si svojho miláčika, FOTO
5
Galéria
Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie