Zlatica Gregorová Rôzne

Psí seriál s útulkáčmi pokračuje: Príďte si vybrať domáceho miláčika, FOTO

OZ Zatúlané psíky Šaľa aj nášmu portálu záleží na tom, aby mal každý chlpáč svoj vlastný domov. Už na vás čakajú.

Ilustračný obrázok k článku Psí seriál s útulkáčmi pokračuje: Príďte si vybrať domáceho miláčika, FOTO
5
Galéria

Štvornohý kamarát je nielen dobrým spoločníkom, ale stáva sa členom rodiny. Vaši budúci spoločníci sa uchádzajú o vašu priazeň, pretože sa do útulku dostali z rôznych príčin. Buď zutekali zo zlých životných podmienok, alebo ich už nemôžu ďalej opatrovať ich pôvodní majitelia. Potrebujú vašu lásku a dobrú starostlivosť, za ktorú sa vám nespočetnekrát odvďačia. Tak neváhajte a vyberte si svojho nového člena domácnosti.

Vyberajte

V našej fotogalérii nájdete aktuálnych adeptov na osvojenie. Ku každému chlpáčovi ponúkame aj informácie, aby ste sa o ňom niečo vopred dozvedeli. Potom už len stačí, aby ste sa ozvali pracovníkom OZ Zatúlané psíky Šaľa a psík je váš. Aby vám štvornohého miláčika nikto vopred nevyfúkol, čo najrýchlejšie kontaktujte šaliansky útulok osobne, cez sociálnu sieť alebo telefonicky: 0903 280 997.

Veterinárne ošetrené

Všetky psíky sú ošetrené proti vonkajším a vnútorným parazitom, očkované, čipované a podľa veku a potreby aj kastrované. Majú pravidelnú starostlivosť, výbeh a každý z nich svoje miesto s pelieškom. O Vašu priazeň sa uchádzajú tentoraz TIETO psíky.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

MR. SPOCK je balíček pozitivity a kladného postoja k životu. Je to veľmi radostný, usmievavý malý psíček, ktorý bude svojmu majiteľovi obrovským prínosom.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Malá GAIA a stredne veľký HARRY sú ideálnymi rodinnými psíkmi. Obaja majú skvelé, vyrovnané povahy, celý život pred sebou a nie je s nimi absolútne žiadny problém. Okrem toho, krásni sú ako hocaký čistokrvný psík a ako je známe, kríženci sú tie najvďačnejšie stvorenia.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Krásny kokrík zatiaľ bez mena čaká na svoju záchranu v odchytovom koterci. Tak už neváhajte a príďte si ho zobrať. Spolu vám bude oveľa lepšie.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

SPATY je psíkom jedného pána. Svojho človeka bude milovať nekompromisne. V útulku sa nám veľmi trápi a tak by sme ho chceli umiestniť do príjemnej spoločnosti čo najskôr.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

GAŠPARKO v jedno ráno čakal vyhodený pred útulkom :( . Veľmi sa bál a hoci bolo ťažké ho chytiť, napokon sa rozhodol prijať pomocnú ruku. Je to jemný, plachý psíček a uvítame aj dočasnú opateru.

Psí seriál s útulkáčmi pokračuje: Príďte si vybrať domáceho miláčika, FOTO
5
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie