Zlatica Gregorová Samospráva

Propagácia originálneho ihriska Majk v Šali: Radnica dala šancu miestnej firme

Naše mesto sa môže popýšiť zaujímavou atrakciou. Vznikla podľa predlohy historického objektu z maďarského mesta Oroszlány.

Ilustračný obrázok k článku Propagácia originálneho  ihriska Majk v Šali: Radnica dala šancu miestnej firme
54
Galéria

Cezhraničná spolupráca pokračuje i naďalej, tentoraz však išlo o výnimočný projekt CULPTPLAY – Vytvorenie interaktívnych tematických parkov, inovatívne použitie kultúrneho dedičstva.

Kaštieľ

V rámci partnerstva Interreg sa v súčasnosti deti aj mládež môžu tešiť z novej plochy v blízkosti mini golfu aj zimného štadióna. Ústredným herným prvkom je kaštieľ so šmýkačkou a vežami. Do vnútra sa dá pohodlne vyliezť alebo si tam aj posedieť.

Dobrá reklama

Okrem toho sú v areáli aj v podlahe zabudované trampolíny a nechýba ani ďalekohľad, s ktorým môžete pozorovať dianie v Majku, či hľadieť na oblohu. Ihrisko je kompletne osvetlené a nachádza sa v oplotenom areáli. V spojitosti s projektom bolo potrebné vybaviť i administratívne záležitosti, ktoré viedli k úspešnej realizácii. Majk bol už aj slávnostne otvorený a tak treba šíriť jeho slávu aj medzi verejnosťou.

K tomu je potrebná publicita, teda propagovanie a reklama historického areálu aj projektu Cultplay.

Súťaž

Šalianska radnica pred časom vypísala verejnú súťaž na dodávateľa, ktorý zabezpečí vyhotovenie propagačných predmetov, ako sú billboardy, perá, tašky či poznámkové bloky. Ako informuje mesto na sala.sk, "cena má obsahovať dodanie, hotových propagačných predmetov (s vyobrazením loga, ktoré má byť na každom výrobku), grafický návrh, grafické spracovanie, finalizáciu produktov, balenie, doručenie na miesto dodania zákazky.“

Miestna firma

Predpokladaná suma za zákazku bola vyčíslená na 3 181, 41 eur bez DPH. Mesto Šaľa vybralo spomedzi troch záujemcov toho, kto prišiel s najnižšou cenou. Víťazom sa stala šalianska spoločnosť, ktorá ponúkla, že služby vyhotoví za 2 136 eur s DPH.

Vo fotogalérii si nezabudnite pozrieť zábery zo slávnostného otvorenia ihriska Majk v Šali.

Foto: ilustračné

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a budete mať vždy zabezpečený čerstvý prísun informácií zo Šale a okolia.

V Šali otvorili historický MAJK: Prvé detské nájazdy má za sebou, FOTO
54
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie