Ponúkajú pracovné miesto: Chcete byť zástupkyňou na základke?

Vedenie Základnej školy s materskou školou Jozefa Murgaša dáva do pozornosti pracovnú ponuku. Ak máte záujem, čítajte ďalej.

Zlatica Gregorová
Ilustračný obrázok k článku Ponúkajú pracovné miesto: Chcete byť zástupkyňou na základke?
Foto: Zlatica Gregorová

Základná škola s materskou školou Jozefa Murgaša, Horná 22, Šaľa ponúka záujemcom obsadenie funkcie – zástupkyňa riaditeľa ZŠ s MŠ pre úsek materskej školy.

Bez obmedzenia

Ako sa pre náš portál vyjadril riaditeľ Základnej školy s materskou školou, Rudolf Kuklovský, „nejde o výberový proces s presným dátumom jeho konania, ale je bez časového obmedzenia.“ V prípade Vášho záujmu o ponúkanú funkciu sa jednoducho kontaktujte s vedením školy a ostatné si osobne dohodnete.

Ku kvalifikačným predpokladom a taktiež osobitným kvalifikačným požiadavkám k tejto profesii patrí učiteľstvo pre materské školy, učiteľstvo pre materské školy v kombinácii s iným odborom vzdelávania alebo učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo. „Záujemci by mali mať za sebou päťročnú pedagogickú prax v odbore predprimárne vzdelávanie. Výhodou je vykonaná I. atestácia ako aj vedomosti zo školskej legislatívy. Medzi ďalšie požiadavky patria organizačné a riadiace schopnosti budúcej zástupkyne aj osobnostné a morálne predpoklady s občianskou bezúhonnosťou,“ informuje web školy.

Kontaktujte školu

 Ak vás ponuka pracovného miesta zaujala, informujte sa priamo v škole ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša, Horná 22, 927 01 Šaľa, alebo telefonicky :031/7702466, či emailom:  riaditel@zsmurgasasala.sk zsmurgasa@zsmurgasasala.sk.

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame