Peter Štrbo Rôzne

Podaj packu zatúlaným psíkom

Psíky nemajú sociálne dávky, nocľahárne, poradenstvo ani možnosť pomôcť si sami. Ale môžu očami prosiť o pomocnú packu. Podáte tú svoju? Už 20.augusta vás čaká deň plný radosti a bohatý sprievodný program pri MsKS Šaľa.

Trávnatú plochu pri MsKS Šaľa obsadia 20. augusta od 10.00 obľúbení štvornohí miláčikovia, ich majitelia a všetci priaznivci OZ Zatúlané psíky. Príďte sa zoznámiť s prácou tohto občianskeho združenia a prineste so sebou aj svojich psíkov. Organizátori pre vás a vašich miláčikov pripravili súťaže, vystúpenie, ale aj odbornú poradňu.

Súťažiť sa bude o najkrajšieho psa v kategórii junior, dospelý a senior. Určite všetkých pobaví aj súťaž o najpodobnejší pár psa a majiteľa. Môžete sa tešiť aj na vystúpenie obľúbeného šalianskeho divadelného súboru Materinky. Moderátorskú taktovku preberie Alena Demková. Členovia OZ budú priamo na mieste robiť poradňu pre majiteľov psíkov a propagovať kastračný program. Samozrejme sa zoznámite aj s hlavnými hviezdami programu, predstavia sa vám aj psíky na adopciu.

Priamo na mieste si budete môcť zaobstarať propagačné predmety OZ Zatúlané psíky a prispieť tak na dobrú vec. Občianske združenie môžete priamo na podujatí podporiť aj kúpou prác detí zo Základnej umeleckej školy Šaľa, výťažok z tejto akcie pôjde na projekt nového útulku. Vítaný je každý psík o očkovacím preukazom a identifikačnou známkou. Voľný pohyb psov na mieste je zakázaný.

[size=14]Pridajte sa k nám a podporte 20.8. svojou účasťou OZ Zatúlané psíky!!![/size]

Podaj_packu
1
Galéria

Tento článok nie je možné komentovať.

Rýchle správy

Najčítanejšie