Plaváreň potrebuje údržbára: Máte záujem?

Šalianske športovisko potrebuje na svoju prevádzku aj pracovníkov, ktorí vybavia akútne technické problémy. Práve teraz majú voľnú túto pozíciu.

Zlatica Gregorová
Ilustračný obrázok k článku Plaváreň potrebuje údržbára: Máte záujem?
Zdroj: TASR

Aj naša plaváreň potrebuje na svoju prevádzku pracovníkov, ktorí sa postarajú o rôzne činnosti technického charakteru. Napríklad aj o údržbu vnútorného a vonkajšieho priestoru. Práve teraz tam ponúkajú voľné pracovné miesto. Môžete o neho zabojovať. V prípade vášho úspešného pohovoru a následného výberu, tam môžete začať pracovať už od 1.októbra 2017.

Popis pracovného miesta

Ponúkaná práca je vhodná aj pre starších ľudí, na 2× týždenne + pohotovostná práca. Údržbár na plavárni v Šali bude vykonávať opravy rôzneho druhu. S tým je spojené aj operatívne odstraňovanie porúch. Vybraný pracovník bude mať vo svojej pracovnej náplni údržbu strojov a zariadení. Taktiež aj starostlivosť o interiér a exteriér plavárne. Okrem toho tu patria aj ostatné údržbárske práce, jednoduchšieho charakteru.

Podmienky pre uchádzača

Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na emailovú adresu riaditel@aquasport.sk alebo poštou. Odpovedať budú iba uchádzačom so splnenými požiadavkami na uvedené pracovné miesto. Poskytnutím svojich osobných údajov zahrnutých do životopisu dáva odosielateľ súhlas s ich spracovaním v plnom rozsahu, v súlade so Zákonom č. 122/2013 Zb., a to až do písomného odvolania tohto súhlasu.

V prípade vášho záujmu svoje žiadosti zasielajte najneskôr do 25. septembra 2017.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame