Zlatica Gregorová Kultúra

Ohnivá farebná šou: TAKTO privítali Šaľania rok 2020, VIDEO

Pokojné vianočné sviatky v objatí rodiny vystriedala bujará zábava. Nad hlavami občanov sa odohralo parádne nebeské divadlo.

Zdroj: Mestské kult. stredisko Šaľa

Ešte pred niekoľkými hodinami sme tu mali starý rok 2019. Ten sme vyprevadili do minulosti presne 31. decembra. Niekto oslavoval poskromne, iný zase v bujarej spoločnosti. Každý podľa svojho gusta a nálady.

V uliciach

Aj v dedinách a meste nášho okresu Šaľa obyvatelia rok 2020 privítali nielen vo svojich domácnostiach, ale aj na verejnosti. V obklopení rodiny, priateľov či známych si počas vybuchovania petárd či sledovania ohňostrojov pripíjali a priali len to najlepšie. Magickú atmosféru spestrovali tóny svižných piesní a odrátavanie posledných minút.

Mestské kultúrne stredisko a Mesto Šaľa aj vlani pokračovali v zaužívanej tradícii. Nachystali koncoročné spoločenské podujatie Silvester s ohňostrojom. Zábavychtiví občania sa od 22.00 hod. zišli na Námestí sv. Trojice pred mestskou radnicou v Šali, aby spolu odštartovali rok 2020.

Skvelá zábava

Až do 1.00 hod. nového roka panovala v centre mesta príjemná atmosféra a oblohu rozžiarili tisícky farebných svetiel. Ako nám prezradil vedúci Mestského kultúrneho strediska v Šali František Botka, „zábava bola výborná a ohňostroj sa vydaril“. Slávnostnej udalosti sa zúčastnil slušný počet obyvateľov, ktorí spoločne vstúpili do ďalšieho roku.

V prílohe si pozrite video z Privítania roka 2020 v Šali.

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a budete mať vždy zabezpečený čerstvý prísun informácií zo Šale a okolia.

Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie