Obrovská tragédia: V Šali sa stratil chlapček (†6), našli ho mŕtveho vo Váhu

Polícia a záchranné zložky sa pustili do pátrania po 6-ročnom chlapčekovi, ktorý sa stratil v Šali. Do akcie sa zapojili aj dobrovoľníci. Bohužiaľ, dieťa sa zachrániť nepodarilo.

Ilustračný obrázok k článku Obrovská tragédia: V Šali sa stratil chlapček (†6), našli ho mŕtveho vo Váhu
Zdroj: Polícia Slovenskej republikyFB

V stredu 8. augusta v dopoludňajších hodinách kontaktovali rodičia malého chlapca políciu. V chatovej oblast v Šali, smer Galanta, sa im pri Váhu stratil 6-ročný syn. ”Chlapček je mentálne zaostalý, nerozpráva a má epilepsiu,” informovala polícia na Facebooku.

Podľa polície bol v čase pátrania predpoklad, že sa malý chlapec išiel kúpať, nakoľko tam v poslednom čase chodil spolu s rodičmi. Na mieste zasahoval služobný pes, záchranné zložky a oznámenie zburcovalo množstvo miestnych dobrovoľníkov, ktorí pomáhali prehľadávať okolie rieky. Hasiči priniesli čln a štvorkolku.

Vo štvrtok 9. augusta bol koniec všetkým nádejám. ”Telo od včera nezvestného 6-ročného chlapca bolo nájdené v zátoke v Dlhej nad Váhom. Rodine je poskytovaná psychologická pomoc,” informuje o tragických výsledkoch pátrania polícia na sociálnej sieti.

Zdroj: Dnes24.sk