Zlatica Gregorová Futbal

Nedávno sa konal futbalový TIBI CUP: Kto sa stal víťazom 18. ročníka?

Po roku sa v našom meste opäť konala tradičná športová udalosť. Usporiadatelia si do súbojov o pohár v halovom futbale pozvali štrnásť družstiev.

Ilustračný obrázok k článku Nedávno sa konal futbalový TIBI CUP: Kto sa stal víťazom 18. ročníka?
Zdroj: TASR

Je už mnohoročnou tradíciou, že v začiatku nového roka sa v našom meste koná stretnutie domácich a pozvaných futbalových tímov. TIBI CUP sa uskutočnil po osemnásty krát. O dva roky podujatie čaká dvadsaťročné jubileum.

Štrnásť tímov

Súťaž vo futbale odštartovala 13. januára 2018 v skorých ranných hodinách. Počas víkendového dňa sa v útrobách Mestskej športovej haly v Šali uskutočnilo množstvo vzájomných zápasov. Ako uvádza sala.sk, dalo by sa povedať, že ide o neoficiálne majstrovstvá okresu Šaľa v tejto halovej disciplíne. Tento raz si svoje sily meralo 14 súťažných tímov zo Šale a okolia. Každý z nich bol rozdelený do jednotlivých skupín.

Skupinu A tvorili družstvá Betonáris Šaľa, Dlhá nad Váhom, Trnovec nad Váhom, Pata a Močenok.

Skupinu B reprezentovali mužstvá z Horných Salíb, Šale – staršieho dorastu, Tešedíkova, Veče a Diakoviec.

Skupinu C tvorili futbalisti z Váhoviec, Hornej Kráľovej, Selíc a Hájskeho.

Každý z halových futbalových tímov bojoval o Pohár firmy TIBI. Oproti vlaňajšku ho premiérovo doplnili športovci z Tešedíkova a Dlhej nad Váhom. V tento deň sa okrem zápasov každého s každým konalo aj osemfinále, neskôr štvrťfinále, semifinále bolo na programe podvečer a večerný čas už patril finále, ktoré rozhodlo o víťazovi.

NAJLEPŠIE TRIO

  1. miesto: FK Betonáris Šaľa
  2. miesto: Horné Saliby
  3. miesto: Veča

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie