Naplánujte si s nami víkend: Ponúkame prehľad podujatí

Prehupli sme sa do júna a slnko pripeká čoraz viac. Voľnočasové aktivity sú v plnom prúde a vy už môžete premýšľať o tom, ako ich prežijete.

Zlatica Gregorová
Ilustračný obrázok k článku Naplánujte si s nami víkend: Ponúkame prehľad podujatí
Foto: Zlatica Gregorová

Fajnšmekri futbalu sa môžu vybrať na trnovecké zápasy, v pláne je aj parádna cyklotúra a naporúdzi sú aj kinohity a kultúrna akcia. Vyberte si podľa chuti.

KULTÚRA

9. jún 2018, 19.00 hod., Neded

VEČER TRADÍCIÍ

O.Z. NIGET organizuje kultúrno – spoločenské podujatie, ktoré sa uskutoční v priestoroch Kultúrneho domu v Nedede. V programe vystúpia žiaci MŠ a ZŠ Neded, spevokol „Napsugár“, Anda Dávid z Vlčian, folklórny súbor z Tešedíkova a z Trstíc.

ŠPORT

9. jún 2018, 7.00 hod., Močenok

Obecná cyklotúra Meandrami rieky Moravy

Obec Močenok pripravila pre účastníkov celodenné podujatie. Odchod cyklistov je naplánovaný zavčasu ráno a s podvečerným návratom. Účastníci podujatia sa zídu pred dObecným úradom v Močenku na Ulici sv. Cyrila a Metoda, odkiaľ sa prepravia do Bratislavy a absolvujú trasu Bratislavu – Devín, Sandberg, Devínsku Novú Ves a Cyklomost slobody. Pokračovať budete aj okolo viedenského zámku Schloss Hof. Neobídete ani Alúvium rieky Moravy, Vysokú pri Morave a Záhorskú Ves.

09.06.2018 17.00 hod., Štadión Antona Keszeliho Trnovec nad Váhom

  • Majstrovské futbalové stretnutie žiakov IV. liga, 21.kolo

Trnovec – Vlčany

Futbalový klub Dynamo Trnovec nad Váhom pozýva  priaznivcov trnoveckého futbalu na sobotný zápas žiakov.

10.06.2018 17.00 hod., Štadión Antona Keszeliho Trnovec nad Váhom

  • Majstrovské futbalové stretnutie mužov  VII. liga SA – GA, 29.kolo

Trnovec – Veča

KINOTIPY KINA ŠAĽA

9.-10. jún 2018 20.00 hod.

Ghost stories (Ghost stories)

Skeptický profesor Phillip Goodman sa zaoberá vyvracaním zdanlivo nadprirodzených udalostí. Do rúk sa mu, ale dostanú tri nevysvetliteľné prípady a vo chvíli, keď ich začne riešiť, sa sám dostane do desivej hororovej špirály.

Réžia: Andy Nyman, Jeremy Dyson  •  Hrajú: Andy Nyman, Martin Freeman, Alex Lawther, Paul Whitehouse, Paul Warren To, že niekto neverí na duchov neznamená, že duchovia neveria na neho. Či snáď, že dokonca neexistujú. Jedným takým skeptikom je aj profesor Phillip Goodman (Andy Nyman), ktorý si dal za úlohu vysvetliť a odhaľovať zdanlivo nadprirodzené javy a zistiť ich skutočnú podstatu. A práve kvôli tomu sa s ním spojí jeden muž, ktorý ho vyzve, aby vyšetril tri nevysvetliteľné prípady. Profesor Goodman sa teda vydáva na výpravu, ktorej cieľom je racionálne vysvetlenie týchto nadprirodzených príbehov.

9.jún 2018 18.00 hod.

10.jún 2018 17.30 hod.

Bella a Sebastián 3: Navždy priateľmi (Belle et Sébastien 3, Le dernier chapitre)

Réžia: Clovis Cornillac  •  Scenár: Ju­liette Sales, Fabien Suarez  •  Kamera: Thierry Pouget  • Hudba: Armand Amar  •  Hrajú: Clovis Cornillac, Anne Benoît, Félix Bossuet, Tchéky Karyo, André Penvern, Thierry Neuvic, Margaux Châtelier

Od posledného príbehu o priateľstve medzi Bellou a Sebastiánom prešli už dva roky. Z Belly sa stala medzičasom mama troch rozkošných šteniatok a zo Sebastiána je už veľký chlapec.Pierre a Angelina budú mať čoskoro svadbu a snívajú o novom živote, niekde inde, mimo hôr…Čo však Sebastián rázne odmieta. Do hôr však nečakane prichádza Joseph, bývalý majiteľ Belly, ktorý je skalopevne rozhodnutý získať Bellu späť. Sebastián si uvedomuje aké nebezpečenstvo Belle a šteniatkam hrozí a rozhodne sa urobiť všetko preto, aby ich ochránil.

Vstupné: 5€

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk