Zlatica Gregorová Samospráva

Na Vlčanskej ulici v Šali dokončujú ihrisko: O poriadok sa postará správca, FOTO

Počas tohto leta vyrástlo v našom meste viacero herných plôch. Tie sa začali budovať ešte pred koncom školského roka.

Ilustračný obrázok k článku Na Vlčanskej ulici v Šali dokončujú ihrisko: O poriadok sa postará správca, FOTO
2
Galéria

Tri ihriská sú už kompletne dokončené a vo veľkom ich využívajú deti aj mládež. Buduje sa historický Majk a revitalizujú ďalšie plochy.

Na Vlčanskej

Plány na obnovy bývalých ihrísk postupne nadobúdajú reálne kontúry. Mnohé z nich stačí len zmodernizovať a urobiť na nich pár úprav, aby zase mohli slúžiť svojim návštevníkom. Najbližšie sa obyvateľom ukáže v novom svetle ihrisko na Vlčanskej ulici.

„Ako sme už avizovali, k ihrisku na Vlčanskej ulici v Šali pribudnú ďalšie hracie prvky. Už v priebehu minulého týždňa sa začalo s prácami, ktoré súvisia s ich osadením. Hoci už na ihrisku môžeme vidieť domček so šmýkačkou a rebriny, práce ešte nie sú dokončené,“ uviedla pre náš portál hovorkyňa Mesta Šaľa Dajana Hanesová.

Plot aj správca

Spomínané ihrisko na Vlčanskej ulici často bývalo terčom vandalov. Tí ho sústavne poškodzovali. I keď ho mesto dalo oplotiť, vždy sa našiel niekto, komu prekážalo. Ako jediné v Šali ho nikto nemal pod ochranou. Situácia sa však onedlho zmení. V radnici sa rozhodli, že areál oplotia a bude mať aj svojho správcu.

Na Vlčanskej ulici v Šali dokončujú ihrisko: O poriadok sa postará správca, FOTO
2
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie