
Na šaliansky zimák osadili sklá: Odpália tam parádny hokejový zápas, FOTO
Nadšenci zo Šaľa, na ľad! opäť pokročili vo svojich predsavzatiach. Mesto Šaľa pomohlo so skalickými mantinelmi, ostatné si robia sami.
Na šaliansky zimák osadili sklá: Odpália tam parádny hokejový zápas, FOTO
Nadšenci zo Šaľa, na ľad! opäť pokročili vo svojich predsavzatiach. Mesto Šaľa pomohlo so skalickými mantinelmi, ostatné si robia sami.

Urobiť niečo nielen pre seba ale aj ostatných Šaľanov napadlo Pavolovi Petrovi. Spolu s kamarátmi od ľadu sa rozhodli vzkriesiť slávne časy zimného štadióna a najmä skvalitniť podmienky jeho návštevníkom. Partia mužov zo Šaľa, na ľad!, oslávila štvrťstoročie odvtedy, čo sa každý utorok stretávajú pri obľúbenom hokeji.
Vylaďujú striedačky
Postupne od leta začali s demontážou starých mantinelov, aby sa neskôr mohli pustiť do inštalácie tých novších. Brigády nabrali rýchly spád a dnes už je zimný štadión v Šali tip – top. I nedávna brigáda bola spojená s prácou, tentoraz osádzali sklá na už nainštalované mantinely. Ako sme sa dozvedeli, popri tom už dali do pucu aj striedačky, ktoré chcú ešte vyladiť do krásy. So sklami im pomáhala miestna firma Jána Kysučana a taktiež aj ďalšia partia.
Šaliansky zimák so skalickými mantinelmi: Pomôžete s ich inštaláciou?
Nadšenci osádzali mantinely: V najbližších rokoch by chceli krytý zimák, FOTO
Pavol Petro brigádu zhodnotil takto: “Ja osobne ďakujem chalanom, ktorí to dnes so mnou nevzdali a v tej zime uložili všetky sklá. Aj keď sme to mali v pláne robiť dva dni, my sme to stihli za jeden deň, aj vďaka varenému vínku od kamaráta Feriho Sz.“
Zápas s Nitrou
Šalianskych hokejistov motivovala aj najbližšia udalosť Winter Classic, ktorá práce ešte viac dala do pohybu. V Šali už onedlho prvýkrát v histórii proti tímu Šale nastúpi extraligový hokejový team HK Nitra.
V Šali otvorili zimný štadión: Pozrite si časový harmonogram aj ceny vstupného

- Prímestskú dopravu v okolí Šale čaká ďalšia zmena: Na TOTO si dajte pozor
- V Šali otvoria vakcinačné centrum: Kraj sa obáva, že nebude koho očkovať
- Seniorka zo Šale naletela podvodníkom: V strachu o syna im odovzdala tisíce eur
- Život sa vráti aj do ulíc Šale! Otvárať sa konečne budú nielen obchody
- Vodiči, zbystrite! Mesto upozorňuje na dopravné obmedzenia
- Návrat do starých koľají: Úradné hodiny budú opäť v štandardnom režime
- Surfujte aj počas čakania na autobus: V Šali pribudli ďalšie bezplatné wifi zóny
- Kde sa môžete dať otestovať? ZOZNAM odberových miest v Šali
- Jeden z TOP 10 zamestnávateľov Nitrianskeho kraja hľadá posily!
- Ďalší úspech žiakov zo Zlatých Moraviec: Jeden z nich zabojuje v krajskom kole