Na plavárni majú voľné miesto: Túžite tam pracovať?

Máme pre vás aktuálnu ponuku. V šalianskom Aquasporte potrebujú plavčíka a zároveň aj záchranára v jednej osobe.

Zlatica Gregorová
Ilustračný obrázok k článku Na plavárni majú voľné miesto: Túžite tam pracovať?
Zdroj: TASR

Ak máte radi vodu a radi pomáhate druhým, prečítajte si, čo musíte splniť, aby boli tým pravým kandidátom na túto pozíciu. Podľa informácií, ktoré nám poskytol riaditeľ plavárne Patrik Ščasný, ide o pracovný pomer na neurčitý čas. Prax nie je potrebná, hlásiť sa môžu i absolventi. Krytá plaváreň Aquasport sa nachádza v areáli Dusla Šaľa.

Výhodou je plavčícky preukaz

K požiadavkám na uchádzača o zamestnanie patrí ukončené stredné odborné vzdelanie a byť držiteľom vodičského oprávnenia sk. „B“ ,výhodou je plavčícky preukaz. Ďalšími požiadavkami na pozíciu plavčíka – záchranára sú vynikajúce plavecké a komunikačné schopnosti, zodpovednosť, schopnosť analyzovať a riešiť problémy. Nemenej dôležité je pružné myslenie, byť manuálne zručný a fyzický zdatný.

Osobnostné predpoklady

Výhodou uchádzača o túto profesiu sú osobnostné predpoklady ako: cieľavedomosť, spoľahlivosť a pozornosť. Náplňou práce bude vykonávanie preventívnej a záchranárskej činnosti v areáli krytej plavárne, ako aj dohliadanie na bezpečnosť kúpajúcich sa osôb a udržovanie čistoty bazénov a ich okolia pred a počas prevádzky.

Pracovný čas je na zmeny. Pracovná doba je od 9.30 – 21.30 hod. V prípade Vášho záujmu kontaktujte riaditeľa zariadenia Patrika Ščasného, na tel. č.: +421908235004 alebo e-mailom : riaditel@aquasport.sk. Nástup je možný ihneď. Podrobné informácie nájdete na:www.istp.sk.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame