Správy

Mesto potrebuje obsadiť riadiacu pozíciu: Vyhlásilo výberové konanie

Obzeráte sa po novej práci a máte chuť na poriadnu výzvu? Tak práve vás možno zaujme nové výberové konanie.

Ilustračný obrázok k článku Mesto potrebuje obsadiť riadiacu pozíciu: Vyhlásilo výberové konanie
Zdroj: Pixabay.com / CC0 1.0

Vedenie mesta Šaľa vyhlásilo výberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľa Základnej školy s materskou školou Jozefa Murgaša, Horná 22, Šaľa.

Medzi kvalifikačné predpoklady uchádzača patrí vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, odborná a pedagogická spôsobilosť požadovaná na stupeň a odbor vzdelania pre príslušný druh a typ školy a školského zariadenia, najmenej päť rokov pedagogickej praxe a vykonanie prvej atestácie alebo získanie jej náhradnej formy.

Samozrejmosťou je zdravotná spôsobilosť, ovládanie štátneho jazyka, znalosť príslušnej legislatívy a komunikatívnosť. Medzi ďalšie požiadavky na uchádzača patria organizačné schopnosti, občianska bezúhonnosť osobné a morálne predpoklady.

Vítaná je aktívna znalosť cudzieho jazyka a práce s počítačom.

„Uchádzači doručia požadované doklady v obálke s označením „Výberové konanie – Základná škola s materskou školou Jozefa Murgaša, Horná 22, Šaľa” – NEOTVÁRAŤ poštou alebo do podateľne MsÚ v Šali najneskôr do 5. októbra 2020 do 14.00 hod. na adresu: Mesto Šaľa, Spoločný školský úrad, Námestie Sv. Trojice 7, 927 15 Šaľa,“ píše sa v materiáloch k výberovému konaniu. Zoznam potrebných dokladov nájdete po kliknutí SEM!

Termín a miesto výberového konania bude prihláseným uchádzačom oznámený predsedom rady školy.

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie