Zlatica Gregorová Krimi

Lúpežné prepadnutie so zbraňou: Obvinili podozrivého (34) z Trnovca nad Váhom

Kriminalistom sa podarilo vyriešiť novembrový prečin. Mladého muža mal páchateľ prepadnúť a vyhrážať sa zbraňou.

Ilustračný obrázok k článku Lúpežné prepadnutie so zbraňou: Obvinili podozrivého (34) z Trnovca nad Váhom
Zdroj: Dnes24.sk

Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva policajného zboru v Nitre Božena Bruchterová, kriminalisti zo Šale objasnili lúpež, ktorá sa stala koncom novembra v obci Selice.

Prepad na bicykli

"25-ročného poškodeného, ktorý išiel na bicykli lúpežne prepadol večer okolo pol siedmej na ulici neznámy muž. Páchateľ pod hrozbou použitia zbrane, ktorú mal za opaskom pýtal od poškodeného peniaze, pričom ho dvakrát udrel do temena hlavy. Následne mu z vrecka bundy odcudzil 65 eur, " potvrdila Božena Bruchterová.

Zadržali podozrivého

Podľa ďalších slov Boženy Bruchterovej muž z miesta činu odišiel na aute. Ako spresnila: „Policajti na objasnení skutku intenzívne pracovali. Miesto činu riadne zdokumentovali a zaistili stopy. Tento týždeň na základe operatívnych informácií, ktoré získali vykonanými previerkami zadržali podozrivého 34-ročného muža z Trnovca nad Váhom.

Obvinili ho

Ako dodala Božena Bruchterová, po vykonaných výsluchoch bol vyšetrovateľom odboru kriminálnej polície muž obvinený a bol spracovaný podnet na návrh na jeho väzobné trestné stíhanie.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie