Rastislav Búgel Futbal

Kolotoč prípravných zápasov sa rozbehol: Futbalisti Spartaka uspeli v Šali

Druholigové Duslo Šaľa hostilo v prvom prípravnom zápase na svojom trávniku fortunaligistu Spartak Trnava. Pozrite si, ako zápas dopadol.

Ilustračný obrázok k článku Kolotoč prípravných zápasov sa rozbehol: Futbalisti Spartaka uspeli v Šali

Domáca Šaľa hostila počas prvého prípravného zápasu kvalitného súpera. Na jej trávnik pricestovali futbalisti Spartaka Trnava. Domácim sa v prvom polčase nepodarilo vážnejšie ohroziť bránu Trnavy. Boli to práve hostia, ktorí otvárali skóre. Stalo sa tak v 25.minúte, keď Schranza tvrdou strelou otváral zápas (0:1). Do konca prvého dejstva Spartak skóroval aj v druhom prípade. Tambe našiel voľného Ježa, ktorý nedal domácemu brankárovi žiadnu šancu (0:2). Svoj druhý gól v stretnutí pridal Schranz v 40.minúte, ktorému prihrával Tambe (0:3).

V druhom dejstve bol opäť aktívnejším celok hostí. Na bránku domáceho tímu putovalo ešte niekoľko striel, no skóre sa už nemenilo.

Slovan Duslo Šaľa – Spartak Trnava 0:3 (0:3)

Zdroj: YouTube.com