Ilustračný obrázok k článku Ich tvrdá práca priniesla ovocie: V Šali oceňovali najlepších športovcov, FOTO
19
Galéria
Zdroj: Mesto Šaľa

Ich tvrdá práca priniesla ovocie: V Šali oceňovali najlepších športovcov, FOTO

Šaľa spoznala najlepších športovcov za uplynulý rok. Na Mestskom úrade sa konalo vyhlásenie najúspešnejších športovcov, trénerov a zaslúžilých funkcionárov okresu a mesta Šaľa za rok 2020.

Šport
Šport

Ich tvrdá práca priniesla ovocie: V Šali oceňovali najlepších športovcov, FOTO

Šaľa spoznala najlepších športovcov za uplynulý rok. Na Mestskom úrade sa konalo vyhlásenie najúspešnejších športovcov, trénerov a zaslúžilých funkcionárov okresu a mesta Šaľa za rok 2020.

Ilustračný obrázok k článku Ich tvrdá práca priniesla ovocie: V Šali oceňovali najlepších športovcov, FOTO
19
Galéria
Zdroj: Mesto Šaľa

„V minulom roku vinou rôznych obmedzení a nariadení vyplývajúcich z rozmachu pandémie koronavírusu COVID-19 sa nekonali viaceré významné športové podujatia doma, ale ani v zahraničí. Verím tomu, že rok 2021 bude bohatý na významné medzinárodné a domáce športové podujatia a že ich úspešnými účastníkmi budú aj reprezentanti telovýchovných jednôt a klubov z nášho mesta a okresu Šaľa, k čomu im želám najmä veľa zdravia, pohody a samozrejme veľa športových úspechov,“ povedal pre mestský web primátor Šale Jozef Belický.

Ocenenia sa udeľovali v 7. kategóriách: Dospelí a juniori – kolektívy (6 kolektívov), Dospelí a juniori – jednotlivci (10 jednotlivcov), Mládež – kolektívy (11 kolektívov), Mládež – jednotlivci (17 jednotlivcov), Tréneri (7 trénerov), Funkcionári (5 funkcionárov) a Osobitné ocenenie (5 ocenení).

„S úspešnými výsledkami na slovenskej športovej scéne sa v roku 2020 predstavili regionálni zástupcovia vo viacerých športových odvetviach. Trofeje športovcom slávnostne odovzdal primátor Šale Jozef Belický, viceprimátorka Šale Danica Lehocká, predseda Komisie mládeže a športu pri MsZ v Šali Peter Szalay, podpredseda OATJK Šaľa Ľudovít Kováč a člen výkonného výboru OATJK Šaľa Jozef Sýkora," informuje vedenie mesta.

Zoznam ocenených:

DOSPELÍ A JUNIORI – KOLEKTÍVY

1. družstvo žien – hádzaná HK Slovan Duslo ŠAĽA

Kolektívy na ďalších miestach bez určenia poradia:

  • seniorské družstvo – voltíž TJ Slávia SOUP ŠAĽA
  • stolnotenisový oddiel STO TRNOVEC n/V
  • seniorské družstvo – petang KPP Svätopluk ŠAĽA
  • družstvo žien – športová streľba Športovo strelecký klub
  • družstvo nevidiacich a zrakovo postihnutých – kolky TJ Slovan Duslo ŠAĽA

DOSPELÍ A JUNIORI – JEDNOTLIVCI

1. Erik TÓTH – naturálna kulturistika THE Gym ŠAĽA

Jednotlivci na ďalších miestach bez určenia poradia:

  • Olívia ŠČÍPOVÁ – hádzaná HK Slovan Duslo ŠAĽA
  • Koloman TÓTH – naturálna kulturistika obec NEDED
  • Lea HAKSZER – voltíž TJ Slávia SOUP ŠAĽA
  • Thomas HUČKO – futbal FK Slovan Duslo ŠAĽA
  • Natália NÉMETHOVÁ – hádzaná HK Slovan Duslo ŠAĽA
  • Štefan AMBRUS – futbal FC NEDED
  • Zuzana HRAŠKOVÁ – plutvové plávanie KVŠ Barakuda ŠAĽA
  • Karol HLAVATÝ – športové aktivity Mesto ŠAĽA
  • Daniel KOVÁČ – ľahká atletika Mesto ŠAĽA

MLÁDEŽ – KOLEKTÍVY

1. kolektív mládeže – plutvové plávanie KVŠ Barakuda ŠAĽA

Kolektívy na ďalších miestach bez určenia poradia:

  • mužstvo žiakov U 13 – futbal FK Slovan Duslo ŠAĽA
  • družstvo staršie žiačky – hádzaná HK Slovan Duslo ŠAĽA
  • mužstvo mladší žiaci U 13 – futbal FK MOČENOK
  • družstvo žiačok – hádzaná Gymnázium J. Fándlyho ŠAĽA
  • mužstvo prípravka U 11 – futbal FK Slovan Duslo ŠAĽA
  • detská skupina – voltíž Lángov dvor TRNOVEC n/V
  • mužstvo prípravka U 9 – futbal FK Slovan Duslo ŠAĽA
  • mužstvo dorastu – futbal KFC HORNÁ KRÁĽOVÁ
  • družstvo mladšie žiačky – hádzaná HK Slovan Duslo ŠAĽA
  • mužstvo prípravka U 9 – futbal FK MOČENOK

Aktuálne zo Slovenska

MLÁDEŽ – JEDNOTLIVCI

1. Sára SUBA – plutvové plávanie Mesto ŠAĽA

Jednotlivci na ďalších miestach bez určenia poradia:

  • Katarína NAGYOVÁ – voltíž TJ Slávia SOUP ŠAĽA
  • Peter PORUBSKÝ – športová streľba Športovo strelecký klub ŠAĽA
  • Lea KMEŤKOVÁ – rýchlostné korčuľovanie LUIGINO.sk ŠAĽA
  • Jakub URBÁN – ľahká atletika TJ Slovan Duslo ŠAĽA
  • Ema DUDONOVÁ – voltíž JK Lángov dvor TRNOVEC n/V
  • Benjamín BARCZI – plutvové plávanie KVŠ Barakuda ŠAĽA
  • Sára NITONOVÁ + Mia SPISZAKOVÁ – voltíž TJ Slávia SOUP ŠAĽA
  • Lukáš TAKÁCS – rýchlostné korčuľovanie LUIGINO.sk ŠAĽA
  • Petra KISSOVÁ – plutvové plávanie KVŠ Barakuda ŠAĽA
  • Dávid POLÁČEK – ľahká atletika TJ Slovan Duslo ŠAĽA
  • Lea TOMÁŠKOVÁ – športová streľba Športovo strelecký klub ŠAĽA
  • Jakub KOZMER – plutvové plávanie KVŠ Barakuda ŠAĽA
  • Adam SÚDOR – rýchlostné korčuľovanie LUIGINO.sk ŠAĽA
  • Alexandra SLIŠKOVÁ – plutvové plávanie KVŠ Barakuda ŠAĽA
  • Andrej Ján TAKÁČ – westernové jazdenie OATJK ŠAĽA

TRÉNERI

  • Štefan BERTIČ – futbal FK Slovan Duslo ŠAĽA
  • Marián BELÁK – rýchlostné korčuľovanie LUIGINO.sk ŠAĽA
  • Laura LENČÉŠOVÁ – voltíž JK Lángov dvor TRNOVEC n/V
  • Daniel ČIERNIK – futbal FK MOČENOK
  • Ľudmila BOLTENKOVÁ – hádzaná HK Slovan Duslo ŠAĽA
  • Norbert SZIKORA – futbal FK Dynamo TRNOVEC n/V
  • Beáta TÓTHOVÁ – voltíž TJ Slávia SOUP ŠAĽA

FUNKCIONÁRI

  • Tibor LENCSÉS – futbal KFC HORNÁ KRÁĽOVÁ
  • Miroslav VICENA – futbal (in memoriam) FK VEČA
  • Katarína RÁCZOVÁ – futbal FK Slovan Duslo ŠAĽA
  • Koloman GYORI – futbal FC NEDED
  • Lukáš LUKNÁR – voltíž TJ Slávia SOUP ŠAĽA

OSOBITNÉ OCENENIA

  • Karol ŠEVĆÍK – futbal (in memoriam) Mesto ŠAĽA
  • Július VESELKA – kolky TJ Slovan Duslo ŠAĽA
  • František LIPTAI – športová streľba Športovo strelecký klub ŠAĽA
  • Jozef KUKAN – stolný tenis (in memoriam) STO TRNOVEC n/V
  • rodina ŠEVČÍKOVA – futbal Mesto ŠAĽA

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Prečítajte si tiež

OBRAZOM: Oceňovanie Športovec roka 2020
19
Galéria
Zdroj: Mesto Šaľa
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín