Zlatica Gregorová Práca

Horúca pracovná ponuka: V Trnovci nad Váhom prijmú opatrovateľku

Ak potrebujete zmeniť zamestnanie, môžete využiť zaujímavú ponuku. Vašou náplňou bude pomoc klientom zariadenia.

Ilustračný obrázok k článku Horúca pracovná ponuka: V Trnovci nad Váhom prijmú opatrovateľku
Foto: Zlatica Gregorová

Uchádzači o zamestnanie budú pracovať v Zariadení opatrovateľskej služby. V ňom budú vykonávať rôzne druhy činnosti, ako ich zverejnila obec Trnovec nad Váhom.

Náplň práce

Ako obec uviedla na svojom webe, budúci zamestnanec musí vyhovovať požiadavkám, medzi ktoré patrí „starostlivosť o klientov v sociálnom zariadení, vykonávať kŕmenie, prebaľovanie, hygienu, polohovanie, vykonávať obslužné práce súvisiace s prevádzkou zariadenia, udržiavanie poriadku a čistoty, spolupracovať pri ošetrovateľskej starostlivosti,  podieľať sa na realizácii výchovných a rehabilitačných programov klienta, činnosti spojené s manipuláciou s bielizňou, práca v nepretržitej prevádzke s 12 h. zmenami.“

Kvalifikácia

Ku kvalifikačným predpokladom na zamestnanca patrí absolvované základné, stredné alebo úplné stredné odborné vzdelanie a Kurz opatrovania. Na to, aby ste sa mohli zapojiť do výberového procesu je nutné vyhovovať uvedeným požiadavkám ako je bezúhonnosť, samostatnosť, flexibilnosť, zodpovednosť, empatia, ochota pomáhať, spoľahlivosť.

Potrebným dokladom, ktoré bude potrebné zaslať na obecný úrad je Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru, profesijný životopis a taktiež aj Súhlas so spracovaním osobných údajov. Podľa požiadaviek vyhlasovateľa výberového konania treba priložiť aj doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní a doklad o absolvovaní kurzu opatrovania.

Zamestnanecké výhody

Ako uvádza obec Trnovec nad Váhom, nástup do práce bude možný po dohode. Práca opatrovateľky zahŕňa plný úväzok (35 hod./týždeň) príp. dohodou na čiastočný úväzok. Ak uspejete v pracovnom pohovore, podľa informácií obce na vás čaká viacero výhod ako je „preplácanie nadčasov, príplatky za zmennosť, víkendy, sviatky, stravné lístky v hodnote 4 EUR, 5 dní dovolenky naviac v porovnaní s výmerou podľa Zákonníka práce na základe kolektívnej zmluvy vyššieho stupňa, v prípade záujmu DDS – doplnkové dôchodkové sporenie.“

Nástupný plat je 700 eur v hrubom + príplatky za zmennosť, víkendy, sviatky, nadčasy.

Osobne, poštou, e-mailom

Všetky doklady pošlite čím skôr osobne do podateľne Obecného úradu v Trnovci nad Váhom alebo e-mailom: obec@trnovecnadvahom.sk či poštou na adresu: Obec Trnovec nad Váhom, 925 71 Trnovec nad Váhom č. 587.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie