Zlatica Gregorová Práca

Horúca pracovná ponuka: V Močenku potrebujú učiteľa

Kým majú deti letné prázdniny, vedenie oddychuje väčšinou len čiastočne. Ešte počas prázdnin totiž treba vyriešiť prijatie nových zamestnancov.

Ilustračný obrázok k článku Horúca pracovná ponuka: V Močenku potrebujú učiteľa
Zdroj: TASR

Materská škola v Močenku vyhlasuje výberové konanie na miesto učiteľa alebo učiteľky. Ako riaditeľka škôlky Soňa Hippová zverejnila na webe obce,riaditeľstvo MŠ  prijme do pracovného pomeru na dobu určitú (zastupovanie MD), so skúšobnou dobou 3 mesiace.“ V prípade úspešného výberu môžete začať pracovať 26. augusta 2019.

Podľa zákona

Podľa oznamu sa o voľnú pozíciu môžu uchádzať učitelia pre predprimárne vzdelávanie. Kandidáti by mali spĺňať kvalifikačné predpoklady podľa Zákona č. 317/2009 Z. z o pedagogických a odborných zamestnancoch. Plat, ktorý bude dostávať zastupujúci učiteľ či učiteľka sa riadi platovými tarifami zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Doklady

Ako MŠ informovala na webe, aby ste boli zaradení do výberového procesu, mali by ste zaslať Žiadosť o prijatie do zamestnania, Profesijný životopis, doklady o ukončení vzdelania a Súhlas so spracovaním osobných údajov. Nezabudnite priložiť aj Výpis z Registra trestov (nie starší ako 3 mesiace) a Potvrdenie o telesnej a duševnej spôsobilosti pre výkon tejto funkcie od lekára.

Osobne či poštou

Všetky potrebné doklady prineste alebo zašlite čo najskôr na adresu: Materská škola, Vinohradská č. 1595/3, 951 31 Močenok. Obálku označte nápisom „„Žiadosť o prijatie do zamestnania“ – neotvárať. Bližšie info získate na mob. č.: 0908428047

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie