Zlatica Gregorová Práca

Horúca pracovná ponuka do Šale: Môžete zabojovať o prácu mestského policajta

Ak práve rozmýšľate o tom, že zmeníte zamestnanie, máme pre vás zaujímavú ponuku. Preštudujte si požiadavky mesta.

Ilustračný obrázok k článku Horúca pracovná ponuka do Šale: Môžete zabojovať o prácu mestského policajta
Foto: Zlatica Gregorová

Mesto Šaľa príjme človeka, ktorý sa bude starať o bezpečnosť a poriadok. V prípade, že na pohovore uspejete, nastúpiť môžete už v novembri 2019.

Vzdelanie

Do pracovnej pozície prijmú jedného príslušníka Mestskej polície v Šali. Uchádzač o zamestnanie by mal, podľa zverejnených informácií, spĺňať isté požiadavky. Okrem iného by mal mať úplné stredné alebo úplne stredné odborné vzdelanie.

Požiadavky

Budúci mestský policajt by mal mať viac ako 21 rokov a byť bezúhonný. Ak uspeje na pohovore, priloží aj Výpis z Registra trestov (nie starší ako 3 mesiace). Okrem toho sa od uchádzača o zamestnanie požaduje, aby bol telesne, duševne aj odborne spôsobilý na uvedenú prácu.

Medzi ďalšie požiadavky patrí vlastniť vodičský preukaz sk. B a ovládanie práce s PC. Znalosť cudzieho jazyka je vítaná. Ako mesto Šaľa uvádza na sala.sk, adept na prácu v mestskej polícii „má byť slušný a rázny, komunikatívny, flexibilný, kreatívny a samostatný. Dôležitá je aj prísna sebadisciplína, zodpovednosť a kolegialita, kladný vzťah k práci, obetavosť a iniciatíva pri plnení úloh.“

Základná zložka mzdy (pri odbornej praxi do 2 rokov) je:

  • bez odbornej spôsobilosti 670 eur
  • s odbornou spôsobilosťou 783 eur

plus osobný príplatok podľa zákona

Do konca októbra

Prihlášku vrátane všetkých dokladov aj s Čestným vyhlásením o bezúhonnosti doručte osobne alebo zašlite najneskôr do 31. októbra 2019 na adresu: Mestský úrad, personálny referát, Nám. Sv. Trojice č. 7, 927 15 Šaľa, Zn. príslušník MsP.

 

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie