Zlatica Gregorová Práca

Hľadáte novú prácu? Materská škola v Diakovciach potrebuje učiteľku

Ak plánujete zmenu zamestnania, iste vám príde vhod dobrá rada. V blízkej dedine práve hľadajú vhodnú kandidátku na voľné miesto.

Ilustračný obrázok k článku Hľadáte novú prácu?  Materská škola v Diakovciach potrebuje učiteľku
Zdroj: TASR

V prípade, že uspejete, učiť môžete začať už od 1. septembra 2019 a to v Materskej škole s vyučovacím jazykom maďarským v Diakovciach. Pozrite si, čo všetko by ste mali spĺňať, ak chcete byť jediným vyvoleným uchádzačom.

Dokumenty

Ako obec Diakovce zverejnila na svojom webe, mali by ste byť kvalifikačne zdatná a odborne pedagogicky spôsobilá pre príslušný druh a typ školy. Medzi potrebné doklady, dôležité k výberovému procesu, patrí Žiadosť o prijatie do zamestnania, overené fotokópie dokladov o vzdelaní i profesijný životopis.

Do 15. augusta

Nezabudnite priložiť aj Výpis z registra trestov (nie starší ako 3 mesiace) ako aj Lekárske potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti. Priložte aj Súhlas so spracovaním osobných údajov. Všetky potrebné dokumenty zašlite najneskôr do 15. augusta 2019 na adresu: Obce Diakovce, 925 81 Diakovce 118. Na obálku napíšte „ Učiteľka MŠ s VJM“ – Óvoda Diakovce – neotvárať!

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie