HKM Šaľa s víťazstvom o 5 gólov: Novozámčania ich nezastavili, VIDEO

Pred niekoľkými dňami sa konalo 4. kolo Slovnaft Handball Extraligy 2018/ 2019. Muži zo Šale sa stretli s tímom Nových Zámkov a odniesli si cenné body do tabuľky.

Zlatica Gregorová
Ilustračný obrázok k článku HKM Šaľa s víťazstvom o 5 gólov: Novozámčania ich nezastavili, VIDEO
Zdroj: TASR

Hráčom HKM Šaľa sa v tejto sezóne darí valcovať každého súpera. Na palubovke Mestskej športovej haly v Šali naše mužstvo opäť zaznamenalo ďalšie víťazstvo. Najbližšie našich čaká súper z Hlohovca.

100% bilancia

Naši hráči nastúpili proti tímu z neďalekého mesta a predviedli sa v plnej paráde. Šalianske publikum tak malo dôvod na radosť. Počas zápasu sa našim hráčom darilo a využili veľa ponúkaných šancí. Po skončení prvého polčasu sa odobrali do šatní s rozdielom jedného gólu, zato druhá časť duelu bola v rukách domácich.

Svojho súpera prevýšili o 5 gólov a doma zostali body do tabuľky. Strelecky sa najviac darilo Šaľanom Meľnykovi, Michniewiczovi, Hájnikovi a Fodoreanovi. Mužstvo HKM Šaľa je aktuálne na 1. mieste v tabuľke so ziskom 8 bodov.

HKM Šaľa – MHC Štart Nové Zámky 30:25 (15:14)

Najviac gólov dali: Meľnyk 8, Michniewicz a Hájnik po 4, Fodorean 4/3 – T. Straňovský 9/4, Tschur 4, G. Vadkerti, Ficza a I. Veréb po 3

Pokutové hody: 3/3 – 6/4

Bilancia vylúčení: 3 – 2

Rozhodovali: Baďura a Ondogrecula

Zápas sledovalo 600 divákov.

Ďalší zápas čaká šalianskych hádzanárov 30. septembra 2018 o 18.00 hod. s HC Sporta Hlohovec na súperovej palubovke.

Foto: ilustračné

Zdroj: YouTube.com
Zdroj: Dnes24.sk