Zlatica Gregorová Hádzaná

Hádzanárske súťaže pokračovali: Šalianky s výhrou, muži uhrali remízu, VIDEO

Pred pár dňami sa opäť fanúšikom predstavili naši športovci. Na domácej palubovke oba hádzanárske tímy Šale privítali súperov.

Zdroj: YouTube.com

Aj počas prvého októbrového týždňa sa konala mužská súťaž Slovnaft Handball extraliga.

Neslávny začiatok

V piatok 4. októbra 2019 hráči z HKM Šaľa privítali doma ŠKP Bratislavu. 6. kolo sa skončilo bez víťaza. Podľa informácií Slovenského zväzu hádzanej sa hneď prvá polovica duelu niesla v podobnom tempe na oboch stranách. Domácim hráčom sa nedarilo podľa predstáv, keď prvý do hry vstúpili súperi, ktorí v 10. min. viedli o 6 gólov.

Neskôr sa však tím HKM Šaľa vzchopil a polčas skončil s náskokom gólu. Aj napriek veľkému úsiliu si nakoniec 2 body do tabuľky nepripísali. So súperom z hlavného mesta uhrali remízu.

HKM Šaľa – ŠKP Bratislava 22:22 (13:14)

Najviac gólov dali: Michniewicz 6 – Mikéci 6

Rozhodovali: Oťapka, Balogh

Bilancia vylúčení: 1:5

Pokutové hody: 2/1 – 1/1

Zápas sledovalo 400 divákov.

Hráčky HK Slovan Duslo Šaľa sa v Mestskej športovej hale v Šali stretli s tímom DHC Sokol Poruba. Svojou hrou aj výsledkom potešili fanúšikov. Podľa informácií Slovenského zväzu hádzanej sa do súboja 5. októbra 2019 ako prvé vrhli Písčanky, ktoré skórovali v 3. minúte zápasu. HK Slovan Duslo Šaľa sa strelecky začalo dariť od 6. minúty a to gólom Janičič. Počas ďalšieho deja nebola núdza o napomenutia hráčok a 2.minútové vylúčenia.

Víťazné body

Prvý polčas sa strelecky vydaril obom tímom, šťastie si však sadlo na šaliansku stranu, keď sa v posledných 4 minútach prvej časti strelecky dvakrát presadila Pócsiková, ktorá zabezpečila pre tím vedenie. Priebeh druhého polčasu sa niesol v streleckej prevahe domácich, keď sme Sokoliarky zdolali o 5 gólov a pripísali si body do tabuľky.

HK Slovan Duslo Šaľa – DHC Sokol Poruba 24:19 (9:8)

Najviac gólov: Pócsíková 6/5 – Konečná a Baumbachová po 5

Rozhodovali: Gabriš, Veselka

Pokutové hody hody: 8/5 – 3/2

Bilancia vylúčení: 4:8

Zápas sledovalo 550 divákov.

Nezabudnite si pozrieť video zo zápasu HKM Šaľa s ŠKP Bratislava.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie