Zlatica Gregorová Hádzaná

Hádzanárov HKM Šaľa obišlo šťastie: Víťazné body si odviezol Prešov, VIDEO

V strede týždňa pokračovala mužská hádzanárska súťaž. V 12. kole Slovnaft Handball extraligy sa stretli domáci Šaľania s tímom Tatranu Prešov.

Ilustračný obrázok k článku Hádzanárov HKM Šaľa obišlo šťastie: Víťazné body si odviezol Prešov, VIDEO
9

Zápas sa začal pozitívne pre šalianskych hráčov, keď skórovali hneď v 25. sekunde prvého polčasu. O pár minút neskôr sa naši hráči opäť zapísali do streleckej listiny. 4. minúta duelu, ktorý sa konal 21. novembra 2018, však priniesla gól do našej brány. To, že zápas nabral rýchle tempo dokazuje remíza 6:6 za necelých 14. odohraných minút. O ďalšie góly núdza nebola. Do šatní išli naši hádzanári s mankom 1 gólu za stavu 12:13.

V tesnom závese

Druhý polčas začali lepšie hosti z Prešova, keď pokračovali v ťažení a skórovali. Hráči oboch tímov boli po celý priebeh za sebou v tesnom závese. V 29. minúte druhého polčasu Prešovčania vyhrávali o 5 gólov, naši sa ešte pokúšali využiť posledné šance, ktoré priniesli 2 góly, avšak na víťazstvo to tentoraz nestačilo.

HKM Šaľa - Tatran Prešov 26:30 (12:13)

Najviac gólov dali: Melnyk 6, Krokavec 4, Podorean 4/1 – Rečičár 8, Kríž 7, Šárpataky 7/1

Rozhodovali: Oťapka, Zubov

Bilancia vylúčení: 1:1, 7 m

Pokutové hody: 2/1 – 1/1

Zápas sledovalo 550 divákov.

Najbližšie stretnutie odohrajú hádzanári HKM Šaľa s tímom Štart Nové Zámky 01.decembra 2018 o 18.00 hod. na súperovej palubovke.

Zdroj: YouTube.com
Našich hádzanárov obišlo šťastie: Víťazné body si odviezli Prešovčania, FOTO