Hádzaná

Hádzanárky Šale sa opäť predstavili v zápasovom nasadení. Cestovali na palubovku posledného tímu.

Ilustračný obrázok k článku Hádzanárky s jednoznačným víťazstvom: Poslednému celku tabuľky strelili 27 gólov
Zdroj: Pixabay.com / CC0 1.0

Hádzanárky z HK Slovan Duslo Šaľa sa predstavili počas 20. kola MOL ligy. Cestovali na palubovku HK Sokol Bánovce nad Bebravou.

Šaľa vstúpila do zápasu bojovne, no spočiatku sa trápila. Po prvom polčase vyhrávala dvojgólovým náskokom (8:10).

V druhom dejstve sa však spustila gólová lavína. Šaľa nenechala nič na náhodu a do brány súpera pridala 17 presných zásahov.

„Po zaváhaniach v predchádzajúcich kolách zabrali naplno hádzanárky Slovana Duslo Šaľa, ktoré sa však 40 minút (viedli len 13:11) trápili na pôde posledného tímu tabuľky. Nad Bánovcami nad Bebravou napokon vyhrali jasne 27:13,“ informuje Slovenský zväz hádzanej.

HK Sokol Bánovce nad Bebravou – HK Slovan Duslo Šaľa 13:27 (8:10)

Najviac gólov: Bežová 3, Griffithsová 3/3, Michaličková a Ráciková po 2 – Obstová 10, Rácková 5/2, Tisajová a Matušincová po 4.

Rozhodovali: Jánošíková, Kellner, 7 m hody: 3/3 – 6/2, vylúčené: 6:2

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.

Zdroj: TASR/Dnes24.sk