Zlatica Gregorová Hádzaná

Hádzanári zo Šale opäť v starých koľajách: Získali víťazstvo i cenné body

Víkendovým zápasom vyliečili boľavé srdcia svojich fanúšikov. Pomohla i podpora priaznivcov.

Ilustračný obrázok k článku Hádzanári zo Šale opäť v starých koľajách:  Získali víťazstvo i cenné body

Tí však ani po poslednej prehre svojho mužstva neprestali veriť v jeho silu a schopnosti. Cez víkend sa hralo ďalšie stretnutie Hádzanárskej extraligy mužov 4. kola skupiny o 1. – 6. miesto. Šaľa na svojej palubovke hostila súpera z neďalekých Nových Zámkov. Počas prvého polčasu bola hra vyrovnaná a do prestávky vstupovali šalianski hádzanári s jednogólovým mankom (12:13). Všetko však pred zrakom svojich fanúšikov napravili a v ďalšom priebehu chopili opraty do svojich rúk. Nepriaznivý stav otočili a súpera porazili v pomere 27:24.

Šalianske hádzanárske družstvo si po doterajších zápasoch vybojovalo 2. priečku v tabuľke. Za Tatranom Prešov a pred MŠK Považská Bystrica sa usadili na peknom mieste.

HKM Šaľa - HC Štart Nové Zámky 27:24 (12:13)

6. HC SPARTA HLOHOVEC 21

V stredu 15. 3. 2017 družstvo vycestuje do Považskej Bystrice. S MŠK Považská Bystrica sa stretnú na považskobystrickej palubovke o 18:00 hod.