Futbal

Futbalisti Veče víťazne: V prvom kole Campri Cup-u rozstrieľali súpera

FK Veča vstúpil do nového ročníka Cumpri Cup-u najlepším možným spôsobom. Svojmu súperovi nedali žiadnu šancu.

Ilustračný obrázok k článku Futbalisti Veče víťazne: V prvom kole Campri Cup-u rozstrieľali súpera

V nedeľu 2. augusta vybehli na trávnik aj futbalisti FK Veča. Počas prvého kola Campri Cup-u hostili súpera z FC Cabaj-Čápor.

O prvý gól domácich sa už v 12. minúte postaral Mário Jurík (1:0). Do konca prvého dejstva sa Večenia tešili ešte raz. Na rozdiel dvoch gólov zvyšoval o 4 minúty neskôr Tomáš Pál.

Futbal Slovensko: viac aktuálnych správ z futbalu

Po zmene strán domáci pokračovali vo vysokom tempe. V 47. minúte sa presadil Ladislav Vencel. V 54. minúte viedli domáci už 4:0, keď sa druhým gólom v zápase blysol Jurík.

Na konečných 5:0 pre FK Veča upravil po 69 minútach hry Andrej Homola.

FK Veča – FC Cabaj-Čápor 5:0 (2:0)

Góly: Jurík (12.,54.), Pál (16.), Vencel (47.), Homola (69.)

Rozhodovali: Vladimír Gál, Marko Turba