Rastislav Búgel Futbal Futbal

Futbalisti Šale bojujú o záchranu: Sencu naložili poltucet!

Futbalistom FK Slovan Duslo Šaľa sa podaril husársky kúsok. Poslednému Sencu nedali žiadnu šancu a zaknihovali tak nezvyčajne vysoké víťazstvo.

Ilustračný obrázok k článku Futbalisti Šale bojujú o záchranu: Sencu naložili poltucet!

Futbalisti zo Šale bojujú o existenciu v druhej najvyššej súťaži na Slovensku aj počas nasledujúcej sezóny. V skupine Západ o zotrvanie v lige im patrí piata priečka. Ich súperom sa v 7.nadstavbovom kole stal posledný celok skupiny ŠK Senec.

Každý, kto sa prišiel pozrieť na štadión Dusla ostal v nemom úžase. Najprv otváral skóre v 23.minúte Šimon Valachovič, aby už o minútu neskôr posielal domácich do vedenia o dva góly Illya Cherednychenko.

V 61.minúte pridal svoj druhý gól v zápase Šimon Valachovič (3:0). Šimon Herceg pridával štvrtý gól Šale v 75.minúte zápasu. Nemohúcnosť Senca potvrdil v 77.minúte vlastným gólom hostí Marcel Ondruš (5:0). Šesť minút do konca stretnutia napísal bodku za hladkým víťazstvom Matúš Kochan (6:0).

FK Slovan Duslo Šaľa – ŠK Senec 6:0 (2:0)