Zlatica Gregorová Krimi

Dráma v Šali: Na trávnatej ploche sa mal poliať benzínom a podpáliť muž z Bratislavy

Na ulici Vavra Šrobára sa na trávnatej ploche mal podpáliť muž z Bratislavy. Okolo práve prechádzala hliadka mestskej polície.

Ilustračný obrázok k článku Dráma v Šali: Na trávnatej ploche sa mal poliať benzínom a podpáliť muž z Bratislavy
Foto: Zlatica Gregorová

Na obhliadke mestom boli príslušníci Mestskej polície v Šali. Z diaľky zbadali, že sa niečo deje a tak rýchlo pribehli na inkriminované miesto. Viac nám povedal zástupca náčelníka Mestskej polície v Šali Miroslav Martinček.

Poliaty benzínom

„V pondelok 28. októbra 2019 ráno si naša hliadka mestskej polície vo vnútrobloku všimla nejaký zvláštny objekt. Najprv si mysleli, že ide o kontajner, alebo smetný kôš alebo niečo podobné. Až keď prišli bližšie, našli muža, ktorý sa polial benzínom. Ihneď ho začali hasiť, pričom použili handry a plachty. Muž však opäť vzbĺkol a tak sa ho opäť snažili uhasiť," objasnil zástupca náčelníka MsP v Šali.

Okolo sa mali nachádzať kanistre s benzínom.

Na miesto hneď privolali štátnu políciu, Rýchlu zdravotnú pomoc aj hasičov. Podľa zástupcu veliteľa, Bratislavčan mal do Šale údajne chodiť za svojou láskou. Presnejšie informácie však polícia zatiaľ nemá.

Muž bol prevezený do nemocnice v Ružinove. Ako uviedol Miroslav Martinček, bol popálený na približne 80 % tela. Polícia predbežne vylúčila cudzie zavinenie.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie