Zlatica Gregorová Rôzne

Deň detí je čochvíľa tu: Ohromnú zábavu ponúknu v Šali, Močenku aj Trnovci

Ešte niekoľkokrát sa najmenší vyspia a nadíde vytúžený deň. Ten pravý čas na parádne oslavy.

Ilustračný obrázok k článku Deň detí je čochvíľa tu: Ohromnú zábavu ponúknu v Šali, Močenku aj Trnovci
6
Galéria

K poriadnej detskej party, ktorá sa koná na ich počesť, patria darčeky aj množstvo atrakcií, ktoré oslávencov v ich veľký deň pobavia. Rodičia ratolestiam iste pripravia nezabudnuteľné chvíle a bokom nezostanú ani škôlky či školy. S kopcom zábavy však prídu aj miestne samosprávy v okrese Šaľa. Čo si pre deti pripravili v Šali, Močenku a v Trnovci nad Váhom?

Veselá olympiáda

Pracovníci Mestského kultúrneho strediska a Mesta Šaľa za finančnej podpory Nitrianskeho samosprávneho kraja usporiadajú Veselú olympiádu. Užiť si ju môžu všetky deti 1. júna 2019 v šalianskom amfiteátri. Od 14.00 hod. pre ne budú k dispozícii rôzne stanovištia, kde si vyskúšajú svoju zručnosť. Okrem toho si budú môcť oddýchnuť pri prezentácii športových klubov a maľovaní na tvár. Medzi atrakcie, ktoré budú čakať na malých návštevníkov počas športového dňa, bude patriť aj skákanie na nafukovacom hrade. Všetci sa zabavia aj na bublinkovej diskotéke, na ktorej nebudú chýbať zaujímavé postavičky.

Kultúrne stredisko v Močenku a miestne Komunitné centrum pripravili Pirátsku plavbu šikovnosti a odvahy ku Dňu detí. Aj v blízkej dedine si teda oslávenci prídu na svoje a bude to tam zaváňať blížiacim sa letom. Podujatie vypukne 2.júna 2019 od 16.00 do 18.00 hod. v areáli parku a kultúrneho strediska.Piráti si pre deti pripravili zaujímavé súťaže a pirátske úlohy, spojené so získaním pravého pirátskeho diplomu,“ uvádza obec Močenok na svojom webe. Malí oslávenci si budú môcť vyskúšať rôzne atrakcie a bonusom bude návšteva piráta Čierna brada so sladkými odmenami podľa zásluh.

Oslávia Deň detí

Obec Trnovec nad Váhom sa tiež pridáva k usporiadateľom oslavy Medzinárodného dňa detí. Pripravili pre ne bohatý program, ktorý sa uskutoční 1. júna 2019 o 13.00 hod. na nádvorí Miestneho kultúrneho strediska. Práve tam sa malí aj väčší oslávenci budú môcť zapojiť do parádnych súťaží. K sviatku im prídu popriať aj miestni hasiči a policajti, ktorí často bývajú vysnívanými hrdinami, akými by deti v budúcnosti chceli byť. Ako obec uvádza na svojom webe, predvedú sa aj kynológovia. Na deti bude čakať aj neodmysliteľná súčasť detskej oslavy – cukrová vata a ďalšie atrakcie.

V galérii si môžete pozrieť archívne fotografie z oslavy MDD šalianskych „májoviek“.

Foto: ilustračné

FOTO: Šalianske Májovky poctivo bicyklovali, k MDD dostali sladké odmeny
6
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie