Samospráva

Chystá sa preprava nadrozmerného nákladu: Telekomunikačné služby budú obmedzené!

V Šali a okolí sa pripravuje nočný presun nadrozmerného nákladu. Na čo všetko sa musíme pripraviť?

Ilustračný obrázok k článku Chystá sa preprava nadrozmerného nákladu: Telekomunikačné služby budú obmedzené!
Zdroj: Dnes24.sk

V dňoch 24.- 27.septembra by sme sa mali obrniť trpezlivosťou. Z podniku Slovnaft Bratislava bude do Dusla Šaľa smerovať preprava nadrozmerného nákladu. Informoval o tom Slovak Telekom prostredníctvom webového portálu mesta Šaľa.

“Našu spoločnosť Slovak Telekom prepravca požiadal o dočasné odstránenie prekážok na trase, konkrétne telekomunikačné stĺpy a vedenia ponad cestu tam, kde budú prekážať preprave nákladu. Naši pracovníci počas prepravy zabezpečia zvesenie vedení na nevyhnutnú dobu, čo bude mať za následok dočasné prerušenie poskytovania telekomunikačných služieb občanom vo Vašej obci/mest,“ informuje Slovak Telekom na mestskom webe.

Zverejnený už bol aj čas, v ktorom je naplánovaná preprava nadrozmerného nákladu.

  • Dlhá n/Váhom – 27.9. v čase cca 01:00 – 03:00
  • Šala – Veča – 27.9. v čase cca 03:00 – 04:00
  • Trnovec n/Váhom – 27.9. v čase cca 04:00 – 05:00

Ako informuje telekomunikačná spoločnosť, harmonogram je len orientačný, presné časy sa môžu zmeniť v závislosti na počasí a hustoty premávky.

Preprava bude dotknutých časoch a miestach koordinovaná pracovníkmi energetiky a Polície SR. “Prípadné poruchy telekomunikačných služieb po skončení prepravy nadrozmerného nákladu je potrebné nahlásiť na poruchovú službu tel. 12 129,“ informuje Slovak Telekom prostredníctvom mestského webu.

Foto:ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie