Zlatica Gregorová Iné športy

Chystajú veľkú akciu: Mládežníci to roztočia s nočným korčuľovaním

Zima je v plnom prúde a tak si ju treba poriadne užiť. Milovníci ľadovej plochy budú mať koncom januára možnosť na ňu vybehnúť.

Ilustračný obrázok k článku Chystajú veľkú akciu: Mládežníci to roztočia s nočným korčuľovaním
7
Galéria
Zdroj: TASR

Členovia Mládežníckeho parlamentu mesta Šaľa (MP) opäť prichystali atraktívne podujatie Nočné korčuľovanie. Po úspešnej premiére a následnom nočnom podujatí, teraz pokračujú jeho 3. ročníkom. Oproti vlaňajšku sa návštevníci môžu tešiť na niekoľko noviniek.

S profi dídžejom

Tajomníčka MP Šaľa Tatiana Keseliová pre náš portál uviedla: „Tento rok sme sa opäť rozhodli zorganizovať nočné korčuľovanie, bude sa konať dňa 31.januára 2020 od 18.00 do 22.00 hod. Oproti minulému roku sme sa rozhodli zaviesť pár zmien. Zabezpečili sme na celé podujatie profesionálneho DJ, konkrétne sa jedná o DJ Huxa z Huxomedia.“

Mládežníci plánujú zahnať hlad športujúcich Šaľanov. „Rozhodli sme sa, že si pre ľudí pripravíme aj nejaké malé pohostenie v podobe teplého čaju a niečoho malého pod zub,“ doplnila tajomníčka Tatiana.

Vstupné na podujatie bude štandardné, ako v bežné dni. Dospelá osoba zaplatí 3 eurá, deti a mládež do 18 rokov a študenti SŠ a VŠ (s preukazom študenta SŠ a VŠ) platia 1 euro za osobu.

Veľký záujem

Ako sme sa dozvedeli, šalianski mládežníci očakávajú zvýšený záujem verejnosti, keďže skutočne príde profesionálny DJ, ktorý bude vytvárať skvelú atmosféru počas celého podujatia.

Viac informácií môžete objaviť ešte aj na FB stránke Mládežníckeho parlamentu mesta Šaľa.

Foto: ilustračné

Vo fotogalérii uvidíte zábery z vlaňajšieho Nočného korčuľovania v Šali.

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a budete mať vždy zabezpečený čerstvý prísun informácií zo Šale a okolia.

Šalianski mládežníci oceňovali: Súťaž o logo má dve víťazky, FOTO
7
Galéria
Zdroj: Mestský parlament Šaľa
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie