Zlatica Gregorová Rôzne

Chlpaté a roztomilé psíky: Neváhajte a vyberte si z útulkáčov aj vy, FOTO

Aj tentoraz vám prinášame klientov šalianskeho útulku. Vo svojej opatere ich má OZ Zatúlané psíky.

Ilustračný obrázok k článku Chlpaté a roztomilé psíky: Neváhajte a vyberte si z útulkáčov aj vy, FOTO
5
Galéria
Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Kruto vyhodených alebo zatúlaných chlpáčov dočasne umiestnia vo svojich priestoroch, aby si tam pre ne prišli ich noví majitelia. Každý z nich ten svoj pôvodný domov stratil a preto sa im útulkáči snažia, čo najskôr nájsť nové miesto pod slnkom.

Skvelá ponuka

Tak už dlho nerozmýšľajte a vyberte si aj vy svojho spoločníka životom. Vykonáte dobrý skutok a najmä, získate oddaného spoločníka pre seba alebo aj svoju rodinu.

Aby vám ho nikto vopred nevyfúkol, čo najrýchlejšie kontaktujte šaliansky útulok osobne, cez sociálnu sieť alebo telefonicky: 0903 280 997.

Veterinárne ošetrení

Každý z nich je veterinárne ošetrený proti vonkajším aj vnútorným parazitom. Psíci sú taktiež aj očkovaní, čipovaní a podľa veku a potreby aj kastrovaní. O vašu priazeň sa uchádzajú tentoraz TIETO psíky:

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

TIFTY je senior so slepým očkom. Napriek tomu, že má zdravotný postih, ide o veľmi statočného, radostného a ešte stále aktívneho psíka. Ešte veľa rokov bude robiť svojej rodinke radosť, ak ju nájde.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky, Šaľa

FEĎKO je úplne miniatúrny psíček. Je to malý päťkilový chlpáč veľkosti čivavy. Výzorom je oriešok, no napriek tomu, stále nemá žiaden domov… Ten by psík potreboval ako soľ.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky, Šaľa

DAKOTA a JOPPKO sú nerozlučná dvojka. Bohužiaľ, svoj domov mali a stratili. „Obaja chlpáči majú skvelé povahy a zvládnuté hygienické návyky. Nový domov by najradšej našli spoločne,“ uvádzajú pracovníci útulku.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

AMANDA je jedno z mnohých šteniatok, ktoré vďaka ľudskej nezodpovednosti zostali na ulici. Našťastie našla pomoc priamo u policajtov. Teraz jej OZ Zatúlané psíky Šaľa hľadá lepší domov.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

I nádherná DAISY je iba šteniatko. Napriek tomu už okúsila krutosť človeka. „Nezodpovedným prístupom sa narodila ako nechcená a takisto kruto sa jej zbavili. Daisy čaká na svojho človeka, ktorý ju nikdy nesklame v dočasnej opatere,“ informujú šalianski útulkáči.

Chlpaté a roztomilé psíky: Neváhajte a vyberte si z útulkáčov aj vy, FOTO
5
Galéria
Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie