Zlatica Gregorová Rôzne

Chlpáči na štyroch labkách sú späť: Ktorý adept na osvojenie bude váš? FOTO

Milé zvieratá s pohľadom, ktorému sa nedá odolať, bohužiaľ často zažívajú nepríjemné situácie. Z pohodlia domova sa zrazu musia porúčať.

Ilustračný obrázok k článku Chlpáči na štyroch labkách sú späť: Ktorý adept na osvojenie bude váš? FOTO
5
Galéria
Zdroj: OZ Zatúlané psíky, Šaľa

Stane sa tak kvôli tomu, že ich niekto nechce, alebo sa o neho ďalej nemôže starať či mu jednoducho psík prekáža. Keďže pes je živá bytosť a tak s ňou aj treba zaobchádzať, pomocnú ruku podávajú šalianski útulkáči. Kapacita ich zariadenia je však stále plná a tak potrebujú svojich klientov čo najskôr umiestniť do nových domovov. Pomôžte aj vy a zadovážte si skvelého spoločníka, ktorý vám starostlivosť opätuje obrovskou oddanosťou.

Vyberte si

V našej fotogalérii vám ponúkame psích adeptov, ktorí čakajú na nový domov. Ku každému chlpáčovi ponúkame aj informácie, aby ste sa o ňom niečo vopred dozvedeli. Potom už len stačí, aby ste sa ozvali pracovníkom OZ Zatúlané psíky Šaľa.

Aby vám štvornohého miláčika nikto vopred nevyfúkol, čo najrýchlejšie kontaktujte šaliansky útulok osobne, cez sociálnu sieť alebo telefonicky: 0903 280 997.

Ošetrení

Každý z nich je veterinárne ošetrený proti vonkajším aj vnútorným parazitom a taktiež aj očkovaní, čipovaní a podľa veku a potreby aj kastrovaní. O Vašu priazeň sa uchádzajú tentoraz TIETO psíky.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

HOPKO potrebuje domov čo najrýchlejšie. Tento psík sa našiel so špagátom zarezaným v krku! Prežil čosi strašné, čo mu urobil človek a na čo iste dlho nezabudne. Z tohto dôvodu ľuďom teraz neverí. V útulku stagnuje, čo je však horšie, trasie sa od zimy. Potrebuje nový domov, v ktorom bude spokojný. Pomôžte mu a osvojte si ho čo najskôr.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

QUIDO je mix stafforda. Je to milý pes s nesmelým srdiečkom. Quido bude s nadšením človeka sprevádzať a popritom sa učiť stále nové veci. Nejde o žiadneho trhača, ale šikovného a rozumného psíka, s ktorým vám bude sveta žiť.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

ŽIVA je osobnosť. Kto túži po ridgebackovi, ale nemá veľký dom a záhradu, má u tejto sučky jedinečnú šancu. Mini-ridgeback s pásom na chrbte, má povahu športovkyne. Taktiež čaká na svojho nového pána, s ktorým prežije mnoho zábavy a bude mu dobrým spoločníkom.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Už po niekoľkýkrát hľadáme domov pre psíka menom JACK. Ide o drobného Jacka Russel Teriera, ktorý v útulku pomaly mrzne. Psík potrebuje okamžitý odber, zaslúžil by si dostať sa tepla ešte skôr, než vážne ochorie. Nenechajte ho bez povšimnutia a zoberte si ho, čím skôr.

Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa

Obidve čierne fenky nesú meno Lucka. V šalianskom útulku ich však pomenovali LUJZA a LOTKA. To preto, aby ich vedeli rozlíšiť. Obe chlpáčky si hľadajú teplý peliešok na celý ďalší život. Každá môže ísť do nového domova samostatne.

Chlpáči na štyroch labkách sú späť: Ktorý adept na osvojenie bude váš? FOTO
5
Galéria
Zdroj: OZ Zatúlané psíky Šaľa
Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie