Krimi

Cestní piráti neunikli radaru polície: Ich peňaženky sú ľahšie o stovky eur

Polícia si opäť posvietila na dodržiavanie maximálnej povolenej rýchlosti. Počas troch dní namerali rovno piatich cestných pirátov.

Ilustračný obrázok k článku Cestní piráti neunikli radaru polície: Ich peňaženky sú ľahšie o stovky eur
5
Galéria
Zdroj: Polícia SR - Nitriansky kraj

V prvom prípade sa previnil vodič, ktorý jazdil po ceste prvej triedy. 45-ročný vodič na bielom BMW prekročil rýchlosť o 66 km/h (156 km/h). „Dopustil sa tak priestupku v doprave, za ktorý dostal pokutu 750 eur. Keďže pokutu nevedel na mieste zaplatiť, prišiel o vodičák,“ informuje polícia na sociálnej sieti.

V druhom prípade prekročil rýchlosť 35-ročný vodič Toyoty v obci Trávnica. Cez dedinu prechádzal rýchlosťou 113 km/h. Pokutu 800 eur zaplatil na mieste.

„Medzi obcami Jatov a Tvrdošovce na ceste I/75, kde je stanovená maximálna povolená rýchlosť na 90 km/h, vodič Škody Octávia prekročil túto rýchlosť o 88 km/h, čiže mu bola nameraná rýchlosť 178 km/h,“ informujú muži zákona.

Vodič dostal pokutu vo výške 800 eur, ktorú uhradil na mieste.

Do kože sa nevpratal ani vodič na VW Touareg. Ten jazdil medzi obcou Hurbanovo smerom do mesta Komárno. Policajti mu namerali rýchlosť 162 km/h (prekročil povolenú rýchlosť o 72 km/h). „Obišiel s pokutou vo výške 800 eur. Zaplatil ju na mieste,“ dodáva na sociálnej sieti polícia.

Aby toho nebolo málo, obcou Vlčany časť Somola prechádzal Peugeot rýchlosťou rýchlosť 123 km/h, kde je povolená maximálna rýchlosť 50 km/. „Dostal 800 eurovú pokutu, ktorú zaplatil na mieste,“ doplnili policajti.

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.

Polícia si posvietila na cestných pirátov
5
Galéria
Zdroj: Polícia SR - Nitriansky kraj
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie