Tlačové správy

Andrea a Eva otvorili v Šali krásne hračkárstvo: Čo všetko tu nájdeme? FOTO

V Šali nám pribudol nový obchodík. Okrem kreatívnych hračiek, tu nájdeme aj oblečenie a doplnky, všetko od známych značiek. Majteľky hračkárstva nám ochotne odpovedali na pár otázok.

Ilustračný obrázok k článku Andrea a Eva otvorili v Šali krásne hračkárstvo: Čo všetko tu nájdeme? FOTO
8
Galéria

Na Hollého 2515/11D v bytovom dome Panorama (za Tescom) otvorili milý obchodík Little Rabbit s detskými kreatívnymi hračkami, oblečením a doplnkami. Otvorili ho sympatické dámy z Veľkých Dvorníkov Andrea a Eva.

Prečo ste sa rozhodli práve pre obchod s hračkami v Šali? Andrea: Už 3 roky fungujeme v Šamoríne. Rozhodli sme sa, že to skúsime aj v inom meste, preto sme si vybrali toto miesto pre náš obchodík a hádam sa nám bude dariť.

Eva: Naša hlavná myšlienka môže znieť ako klišé, ale hlavným cieľom je spokojný zákazník, prijateľné ceny, ochotný personál, bezpečné a kreatívne hračky, ktoré potešia malých aj veľkých, pretože toto by malo byť cieľom každej schopnej a modernej firmy v tomto odbore.

Čo všetko tu nájdeme?

Andrea: V obchodíku sa nachádza viac ako 1000 druhov tovaru, a nový tovar bude stále pribúdať.

Eva: Nájdete tu kvalitné kreatívne hračky od výrobcov Melissa&Doug, Djeco, Little Dutch, Quut, Liliputiens, Vulli, Plan Toys, Kids Concept atď., ďalej štýlové detské oblečenie od Mile, Lemur, Juuj čiapky, Haloo korunky a aj doplnky pre deti ako kapsičky, zdravé fľaše Equa, Pura a mnoho ďalšie.

Prečo práve tento typ tovaru a prečo tieto značky? Obidve sme mamičky. Detskú myseľ je potrebné neustále rozvíjať a to najlepšie nenásilnou a nenáročnou formou a práve vhodne zvolená hračka prinesie dieťaťu uspokojivý pocit z hrania a zároveň ho vo vývoji posúva ďalej. Nechajme svoje dieťa vyniknúť v tom čo má rado – keď je spokojné dieťa, získava aj rodič. Navyše milujeme tieto krásne hračky, pripomínajú nám naše detstvo, len sú kvalitnejšie a možno farebnejšie, ako boli tie naše.

Obchodík je počas pracovného týždňa otvorený od 9.30 do 17.00 hod. a v sobotu od 09.00 do 12.00 hod.

Srdečne Vás očakávajú s bohatým výberom. Aktuálne ponuky môžete sledovať na webovej stránke Little Rabbit (www.littlerabbit.sk) ako aj na FB stránke Little Rabbit a IG littlerabbit.sk.

Nový obchodík v Šali: Okrem hračiek aj oblečenie a doplnky
8
Galéria

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Ing. Kristián Domény

Rýchle správy

Najčítanejšie