Zlatica Gregorová Práca

Aktuálna pracovná ponuka: V Hornej Kráľovej hľadajú hlavného kontrolóra

V prípade, že sa práve teraz obzeráte po novej práci a chcete zostať v našom okrese, zbystrite pozornosť. V blízkej dedine majú voľné miesto.

Ilustračný obrázok k článku Aktuálna pracovná ponuka: V Hornej Kráľovej hľadajú hlavného kontrolóra
Foto: Zlatica Gregorová

Obecné zastupiteľstvo v dedine vyhlásilo výberové konanie. Úspešný uchádzač bude pracovať na 30% úväzok. Ako obec zverejnila na svojom webe, vhodný uchádzač o uvedenú funkciu by mal mať ukončené stredoškolské vzdelanie a ovládať normy samosprávy.

Potrebné dokumenty

Okrem toho by mal uchádzač na post hlavného kontrolóra predložiť Profesijný životopis s prehľadom doterajšej praxe ako aj Písomný súhlas uchádzača na spracovanie a zverejnenie osobných údajov. Taktiež je potrebné priložiť aj overenú kópiu najvyššieho dosiahnutého vzdelania i Výpis z registra trestov ( nie starší ako 3 mesiace).

Začiatkom mája

Prihlášku spolu s dokumentmi zašlite do 6. mája 2019 na adresu: Obecný úrad, Hlavná 17, Horná Kráľová 951 32 alebo ju môžete podať osobne v zalepenej obálke s nápisom: „Výberové konanie hlavného kontrolóra – Neotvárať.“

Pred poslancov

Výberové konanie sa uskutoční 20. mája 2019. Ako obec informuje, „každý kandidát má právo v deň konania voľby hlavného kontrolóra na vystúpenie pred poslancami obecného zastupiteľstva.“

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie