Zlatica Gregorová Práca

Aktuálna pracovná ponuka: Do Trnovca nad Váhom hľadajú pracovníkov verejnej zelene

Potrebujete zmenu a chcete sa zamestnať v dedine blízko Šale? Prečítajte si, čo potrebujete, aby ste uspeli medzi ostatnými kandidátmi práve vy.

Ilustračný obrázok k článku Aktuálna pracovná ponuka: Do Trnovca nad Váhom hľadajú pracovníkov verejnej zelene
20
Galéria

Obec Trnovec nad Váhom vyhlasuje výberové konanie na dvoch pracovníkov verejnej zelene. Na to, aby ste sa mohli zapojiť do výberového procesu potrebujete mať základné alebo stredné odborné vzdelanie, Vodičský preukaz sk.B, výhodou je aj Vodičský preukaz sk. T.

Požiadavky

Medzi ďalšie požiadavky na pracovníkov verejnej zelene, ktoré obec zverejnila, patrí bezúhonnosť, samostatnosť, flexibilnosť, zodpovednosť a počas sezóny ochota pracovať aj mimo pracovnej doby. K žiadosti o zaradenie do výberového konania nezabudnite priložiť svoj životopis ako aj Písomný súhlas so spracovaním osobných údajov.

Adeptom na túto prácu ponúka obec aj benefity. Medzi ne patrí „pracovná doba 37,5 hod. týždenne, stravné lístky v hodnote 4 eurá a taktiež aj 5 dní dovolenky naviac v porovnaní s výmerou podľa zákonníka práce na základe kolektívnej zmluvy vyššieho stupňa. Pracovníci verejnej zelene budú poberať funkčný plat v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v závislosti od praxe, " informujú z Obecného úradu v Trnovci nad Váhom na svojom webe.

Do polovice marca

Všetky dokumenty je potrebné doručiť najneskôr do 15. marca 2019 osobne do podateľne OcÚ hodín, e-mailom na obec@trnovecnadvahom.sk  alebo poštou na adresu: Obec Trnovec nad Váhom, 925 71 Trnovec nad Váhom č. 587. Viac informácií získate u pani Bócsovej na tel. č. 0917 621 435.

Pozrite si fotografie z vlaňajšej akcie OZ Keď, nevládzeš, tak pridaj, ktorú usporiadali obyvateľom Trnovca nad Váhom.

Foto: ilustračné

Trnovčanom bolo veselo: O zábavu sa postaralo občianske združenie, FOTO
20
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie