Zlatica Gregorová Práca

Aktuálna pracovná ponuka: Do Nededu potrebujú učiteľa

Deckám začali letné prázdniny a na dovolenky sa vyberú aj mnohí dospelí. Vypnúť a nabrať nové sily potrebuje každý z nás.

Ilustračný obrázok k článku Aktuálna pracovná ponuka: Do Nededu potrebujú učiteľa
Zdroj: TASR

Po oddychu je však fajn vrátiť sa opäť do práce. Ak nemáte takú možnosť a práve si ju hľadáte, iste vám pomôžeme. V Nedede práve potrebujú učiteľa pre primárne vzdelávanie (učiteľ prvého stupňa ZŠ).

Predpoklady

Ak sa chcete zapojiť do výberového konania, preštudujte si všetky potrebné detaily. Ako informuje obec Neded na svojom webe, práca je na plný úväzok. Učiteľ musí spĺňať kvalifikačné predpoklady, mať za sebou štúdium učiteľstva 1. stupňa a byť odborne zdatný pre túto profesiu.

Požiadavky a plat

K požiadavkám vyhlasovateľa výberového konania patrí samostatnosť, kreativita, byť flexibilný a komunikatívny. Okrem toho mať nadšenie pre prácu. Dôležité je aj ovládanie práce na PC a znalosť obsluhy interaktívnej tabule. Plat budúceho učiteľa bude závislý od dĺžky započítanej praxe a platovej triedy.

K Žiadosti o prijatie do zamestnania priložte aj profesijný životopis, motivačný list a Súhlas so spracovaním osobných údajov. „ Úspešný uchádzač doloží Výpis z Registra trestov a lekárske potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti,“ uvádza obec Neded.

Do konca júla

V prípade, že získate túto prácu, do školy nastúpite 1. septembra 2019. Všetky doklady prineste, pošlite poštou alebo e-mailom do 31. júla 2019 na adresu: Obec Neded, 925 85 Neded, e-mail: obecneded@stonline.sk.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie