Zlatica Gregorová Práca

Aktuálna pracovná ponuka: Do Močenku hľadajú kosca

Ak práve rozmýšľate o zmene zamestnania, máme pre vás pracovnú ponuku. Nové miesto by ste mohli získať v dedine blízko Šale.

Ilustračný obrázok k článku Aktuálna pracovná ponuka: Do Močenku hľadajú kosca
Zdroj: pixabay.com

Náplňou práce by bolo kosenie a záhradníčenie. Ak máte radi prácu na sviežom vzduchu, ponuka je určená práve vám.

Zdatní a spoľahliví

Obec Močenok nedávno zverejnila pracovnú ponuku. Konkrétne ide o kosca, záhradníka, ktorý by mal záujem nastúpiť ihneď od práce. Ako informuje obec na svojom webe, ide o pracovný pomer na určitý čas a uchádzať sa môžu aj fyzicky zdatní a spoľahliví absolventi.

Práca vonku

Medzi kvalifikačné predpoklady uchádzača patrí základné, nižšie stredné odborné alebo stredné odborné vzdelanie. Podmienkou je ochota pracovať vo vonkajšom prostredí.

Náplňou práce budúceho zamestnanca bude obsluha vyžínadla, motorových nožníc na živý plot, aj krovinorezu. Pracovný čas je jednosmenný a to od 7.00 do 15.00 hod.

Platové podmienky

„Platové podmienky nového zamestnanca budú určené podľa zákona č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov, platová trieda 2,“ uvádza obecný úrad.

Čím skôr

Záujemcovia sa môžu prihlásiť na Obecnom úrade v Močenku, sv. Gorazda 692/82, 951 31 Močenok u pána Miroslava Lóžiho, tel.č.: 0908 735 968, resp. e-mailom: veducisluzby@mocenok.sk.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie