Zlatica Gregorová Kultúra

Akcia, ktorá nadchne všetky ženy: Čaká vás dávka umenia a inšpiratívne príbehy

Kultúry a spoločenských stretnutí nikdy nie je dosť! A platí, že nežné pokolenie si vždy má čo povedať.

Ilustračný obrázok k článku Akcia, ktorá nadchne všetky ženy: Čaká vás dávka umenia a inšpiratívne príbehy
49
Galéria

Aj takto možno uvažovali organizátori originálneho podujatia „So ženami o živote“. Dobročinná beseda, v ktorej nebude núdza o slová, umenie a zábavu. Inšpiratívne, otvorene a motivačne so ženami z nášho mesta o živote, zdraví, sebarozvoji, práci, pohybe, láske, vzťahoch, umení i prírode.

Podporia dobrú vec

Podujatie sa uskutoční 12. marca 2020 o 18.00 hod. v bábkovej sále Domu kultúry Šaľa.

Ako náš portál informovala organizátorka a zároveň i moderátorka podujatia Iveta Sládečková: „Organizátori a hostia ju robia bez nároku na honorár. Peniaze v plnej výške zo vstupného budú darované organizácii v meste, ktorá to potrebuje, ideálne hlasovaním.“ Spoluorganizátormi a partnermi sú mesto Šaľa, MsKS Šaľa, Drop a Slniečkovo.

Hostia

Podujatie bude obohatené výstavou obrazov, workshopmi aj tombolou. Ako uvádzajú organizátori, hosťami budú: Veronika Sedláková-Shanti Yoga, Simona Sedláková-maľovaná tvorba a terapie, Katarína Brňáková-spoluautorka TOP knihy o dojčení, Andrea Szabóová-podnikateľka a líder, Soňa Korgová-dizajnérka, Ada Becker-psychologička a terapeutka, Tímea Szabó-učiteľka, Gabi Vicenová-vedma, tvorenie mandál a Silvia Benkovičová-mediátorka, právnička.

Bohatý program

Beseda sa začne o 18.00 hod. svojou prvou časťou. O 18.45 hod. vystúpi pred publikom dievčenské gitarové kvarteto. O 19.00 hod. bude nasledovať prestávka s občerstvením, výstavou a workshopmi. O 20 minút neskôr bude beseda opäť pokračovať hudobným vystúpením Martina Krajmera so žiakmi ZUŠ Šaľa.

Občerstvenie, výstava a workshopy budú návštevníkom opäť k dispozícii o 20.15 hod. Záverečná časť besedy začne o 20.35 hod. a po nej prebehne žrebovanie tomboly.

Podujatie zavŕši hra na tibetských misách o 21.15 hod. Vstupné je 9 eur.

Foto: ilustračné

Vo fotogalérii si pozrite zábery z Fašiangov v Šali.

Sledujte nás aj na Dnes24 a Facebooku a budete mať vždy zabezpečený čerstvý prísun informácií z celého Slovenska.

Šaľania to roztočili na fašiangoch: Hudba, folklór aj parádne masky
49
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie