Peter Štrbo Hádzaná

WHIL: O triumfe Dusla rozhodla druhopolčasová kanonáda

Domáca neporaziteľnosť Šale pokračuje! Češky držali s Duslom krok len do polovice 1. polčasu. Chemičky po nevýraznom úvode postupne preradili na vyšší rýchlostný stupeň, po prestávke dovolili súperovi skórovať len päťkrát, pričom súkali gól za gólom a zaznamenali tak presvedčivé víťazstvo 36:17.

Ilustračný obrázok k článku WHIL: O triumfe Dusla rozhodla druhopolčasová kanonáda

Slovan Duslo Šaľa – TJ Jindřichův Hradec 36:17 (17:12)

Najviac gólov: Szarková 7, Súkenníková 7/3, Bérešová 5 – Zbožíniková 4, Krupicová 4/3, Kohoutová a Eliášová po 3
Rozhodovali: Oťapka – Sivák, vylúčení: 4:7, ČK: 24. Zimová (Hradec) za faul, 7 m hody: 4/4 – 3/3, 750 divákov

Duslo: Grandtnerová, Túrociová – Bíziková 3, Trochtová, Porubská 4/1, Pócsiková 1, Demajová 3, Tulipánová 3, Veselková, Szarková 7, Súkenníková 7/3, Rácková, Bérešová 6, Sláviková 2, Krokavecová, Darázsová

TJ: Zimová, Stará – Horečková, Kohoutová 3, Matoušková, Eliášová 3, Zbožínková 4, Markesová 1, Desjardins, Jonová, Lavická, Krupicová 4/3, Maryšková 1, Zahradniková 1

Vo videu pozápasové hodnotenie trénerov!

FOTO : Šaľa vs. J.Hradec